Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz jimpo #57306 üzenetére

    Ha testépítő vagy és minden gramm számít, akkor lehet jelentősége a fehérje százalékos arányának, de futóként nem kell ezen stresszelni. Én általában azt veszem, aminek korrekt az összetétele és aktuálisan jó áron van, részemről tök mint egy hogy melyik nagy gyártó matricája került a hengerre. Ezt is csak azért hogy változatosabb legyen az étrendem, mert amúgy a 1.5-2.0 g/tskg fehérjét nem egy nagy művészet bevinni hagyományos forrásokból.

    A Scitec Ami-NO Xpress meg inkább edzés előtti mintsem közbeni... mi értelme a tyrosinnak, taurinnak, beta alaninnak és citrulinnak ha megiszod az edzés felénél, aztán mire felszívódik és elkezd hatni addigra mész nyújtani? :U

    Én saját hibámból tanulva továbbra is azt mondom, hogy a tápkiegészítők 90% pénzkidobás és a marketing adja el... főleg ilyen amatőr szinten. Abból a pénzből simán tudnál venni egy új futócipőt, vízálló kabátot, stb.. aminek több hasznát veszed pl. télen.

    Olyan ez mint a karbonlapos cipők, persze jelentenek pár százalékot, de 5, 6, 8, 10 perces tempónál egy jó felépített edzéstervvel, kitartással nagyobb eredményeket lehet elérni és nem is kerül annyiba. :K Nekem is van Vaporflyom, de 2020.10.15 óta 70 km került bele (1 teszt futás, meg 3 félmaraton) pedig külföldi futók akik már 10 km-t le tudnak futni egybe, gyakorlatilag WC-re is valamelyik szupercipőbe mennek. :U ;]

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák