Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz jmuranyi #44490 üzenetére

    Ha átlagos a lábad, akkor jó választás a Saucony. Viszonylag gyors cipők, de hosszú távon is el lehet lenni bennük, főleg a Ride-ban. A Kinvara úgy tudom inkább rövidebb távokra, versenyekre jó. A Mizunomhoz képest a Ride annyival gyorsabb, hogy rövidebb versenyekre szinte kizárólag azt használom. Tuti ad 10 másodpercet a másikhoz képest., és akkor nem is kimondottan számít gyorsnak. A Mizuno Rider inkább lassú kényelmes edző cipő. Azért van az, hogy két Mizunot már elhasználtam a több éves Saucony meg még szinte tiszta új, pedig akkor vettem. amikor az első Mizunomat.

    Amúgy nekem a Spuri nem jött be. Vettem annak idején egy Asicset, amire rábeszéltek, hogy adjak neki még egy esélyt, aztán ment is vissza 1 nap után azzal a lendülettel, mert ugyanúgy szétverte a sarkam, mint az előző Asics. A másik meg ez a Saucony volt, ami 10k-re még elmegy, félmaratonnál meg rohadt nagy vízhólyagokat csinál oldalt a talpamon, mert keskeny. A Nyúlcipő egy fokkal jobban bevált. Bár én nehéz eset vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák