Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Vertigo18 #38554 üzenetére

    Ma kicsit csöpögött ugyan az eső, de errefelé fincsi meleg van. A vállam már le is kopott, fasza fehér atlétám van, ha nekivetkőzök. Az órám helyén a fehér csík is lassan eltűnik, mert átpakolgatom néha a jobb csuklómra. :D A karom, a lábam, meg a pofám már kb úgy néz ki, mintha egy egyhónapos karibi nyaralásról jöttem volna haza. Vasárnap 24k-t futottam, fél liter víz volt csak nálam. Szerencsére 16 km-nél találtam egy működő csobogót, felsőtesttel derékig belehajoltam, de 10 perc múlva már full száraz volt a hajam is (már az izzadtságtól eltekintve). Ha az a kút nincs, valószínű, hogy rövidítettem volna az útvonalat hazáig. Szóval itt már beütött a nyár, durván meleg tud lenni. Most hétvégére már konkrétan 29 fokot ígérnek, szóval asszem a hosszú futások helyett jönnek inkább a hosszú bicajozások, ott jobb a légmozgás, a 140 körüli pulzust meg azért a 25-30 kmph között tartott tempóval én már tudom hozni, ahogy nézegettem.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák