Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    És ha már órák és pántok. Az utóbbi időben jól viselkedik a csuklós HR-mérő az órámon, de elgondolkoztam azért egy övön. Egyrészt az FR235 mellé használnám, másrészt ha később váltok valahova felfelé, akkor is jó lenne, ha akkor is működne. Öveket eddig sosem figyeltem, nem is tudom, mit kell nézni, illetve, hogy van-e korlátozás, hogy melyik öv melyik órával megy. Csak a Garminnak van egy csomó féle-fajta öve, és még árban is elég nagy a szórás. De mi a tényleges különbség köztük?

    Amit még nem tudok, hogy ilyenkor az öv által mért pulzus jelenik meg az óra kijelzőjén is, vagy az továbbra is a saját, optikai szenzora által mért érteket mutatja, és csak később, az appban lehet váltani?

    Az is érdekes kérdés, hogy lehet-e ilyenkor mindkettőt mérni továbbra is, és utána akár összehasonlítani, hogy melyik mit mért? Vagy túl sokat akarok, és ha az egyik működik, a másik inaktiválódik?

    Használta ezt már valaki így?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák