Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz borix #24740 üzenetére

    Sok cikkben olvastam ezt az álláspontot és teljesen igazad van. Helyes technikával mezítláb is ki lehet futni a világból. És itt eljön a nagybetűs DE :) De ha már egy csöpp esély is van arra, hogy kevésbé terheli meg az ízületeket a sport, a helyes technika ellenére is, akkor miért is ne engedje meg magának valaki, ha telik rá? Amikor még a rossz futótechnikámmal plusz asics 2110 asszem koptattam a térdem, akkoriban néztem utána, hogy egy műtét 15.000 EUR/térd. Ezt elkerülendő bőven megéri :DD
    Általános mondás pedig "olcsó húsnak híg a leve" pedig tökéletesen igaz. Igen vettem én is a decathlonban 3-4e Ft-ért cipőt, amiben ninjutsu edzésre jártam és még mindig egyben van, de azért kezeljük helyén a dolgokat. Lidl cipő szar, ketchua alap kiránduló cipő szar, decathlon olcsó futócipő vicc kategória. A Sketchersem 20k, féláron vettem, na ott már kezdődik valami... Ezért lett hoka, amiben nem csalódtam... Lassan kirándulni megyünk, ahová kellett jó túracipő, hát bementem és vettem egy gore-texes merellt 30-ért. A hobbijára költ az ember. Ilyen egyszerű a képlet :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák