Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz dudika10 #40667 üzenetére

    Nem tudom milyen tapasztalatod van emberi hallójáratok terén, de én már semmin nem csodálkozom. Ahány ember annyi megoldás és egész biztosan látom, hogy a macerás higénia problémák ellenére nem lehet, de legalább is nagy bátorság fülhallgatókat vakon bevállalani. Talán még nagyobb mint fejhallgatót.

    A fülhallgatós találkozók és más összejövetelek utáni visszajelzések, szöges ellentétben állnak a magánvéleményeddel. Elismerve szakmai magasságodat amire fülhallgatók szétbontása, kábelek blankolása és azok visszaforrasztása terén tettél szert, szerintem a dolgok ennél egy kicsit komplexebbek. De remélem erről majd egyszer személyesen is diskurálhatunk, akár egy fülhallgatós találkozó keretén belül :R Addig is sok-sok törött kábelű, olcsó, kínai fülhallgatót kívánok. :)

    (#40669) raven12
    Az egyik dolog, hogy nem egyformán szólnak, szerintem minden fülben másképpen is viselkednek a hangkeltők.

    (#40671) bucsher
    Ez jóóó :D

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • Ati1979

    veterán

    válasz dudika10 #40667 üzenetére

    Az utóbbi időben sokat fejlődtek ezek az mp3 lejátszók. Már már asztali láncokat megközelítő hangminőséggel szólnak. Ez nemcsak az ak-ra vonatkozik.

    Ezekkel hallgatva az olcsóbb (kevésbé jók) fülesek is nagyon jól szólnak! :) Szerintem érdemes lenne meghallgatnod ezt a kategóriát mivel így egy kicsit nehéz erről vitatkozni...

Új hozzászólás Aktív témák