Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SSlyTR

    aktív tag

    válasz ---Lasali--- #29394 üzenetére

    "Egyszer volt egy egyszerűbb fajta, "
    Akkor a drágábbak/jobbak is szarok, ugye?
    Ez kb olyan, hogy az elmúlt 2-3 hónapban a telefonhoz adott headset fülest kellet használnom és persze ear-bud volt. A kábele elkezdett szétjönni a hangzása pedig vacak volt, néha elgondolkoztam, hogy miért is vesződök vele. Egy jó kis metál/rock zenét nem hallgathattam vele. Most ezek alapján általánosíthatok? mondhatom, hogy minden earbuds vacak?
    Ezzel a fülessel pl közel maxon, vagy valóban max hangerőn kellett használnom az ipodomat, az inear-ral pedig max fél hangerőn. azért ez is elmond valamit.

    Nekem pont az ear-bud kialakítás nem jött be. volt vagy már 7-8 ilyenem és csak egy volt olyan ami nem esett ki azonnal a fülemből. Az valami panasonic volt, és csak azért maradt bent a fülemben, mert már majdnem in-ear volt. (volt rajta valami beülős kialakítása, és akkor még nem voltak agybadugós bogyós fülesek).
    A futás ezekkel egy horror, arról szól, hogy félpercenként igazgatom mindkét oldalt a fülest. Lehet, hogy nektek az in-ear visszataszító, de egy sokkal jobb megoldás mint a másik.

    Én ilyen befülledéssel/taknyosodással még nem találkoztam, pedig futok, meg ilyennel utazok. Órákat van a fülemben és semmi. Nem egyszer fordult elő, hogy elaludtam benne, ilyenkor 5-6 órán át van a fülemben és szól a zene is ráadásul, de semmi negatívumot nem tapasztaltam. Nekem pont az ear-buds-ok nem jöttek be.

    Röviden összefoglalva ízlések és pofonok. Valaki azt nem bírja elviselni, ha hozzáérnek a szeméhez, valaki a fülébe nem hajlandó semmit tenni. Ez oké. De akkor ne szidja alaptalanul. Vagy ne legyen előítéletes, hogy mer kínai akkor csak szar lehet. (és itt nem az 1:1 másolatokra gondolok) Hatalmas fejlődésben van kína, és aki ezt hajlandó elismerni, az vak. Egy top-gear-es példát tudok felhozni: ha a fejlődés ilyen ütemben folytatódik akkor 10 év múlva a kíni autók minden autómárkánál jobbak lesznek. És azok pedig nem 10-20 ezer forintos fülesek, hanem 3-5 milliós tételek. A fülesekben már szerintem elérték a többi gyártó szintjét, sőt...

    Itt nem csak Lasali-nak válaszoltam, hanem a témában minden előttem szólónak.

Új hozzászólás Aktív témák