Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kirir

    tag

    Szeretnék egy fülhallgatót vásárolni, mivel jelenlegi sajnos megadta magát (csak az egyik ág szól). Munkámból eredendően (IT fejvadász vagyok) nagyon sokat használom. Főleg asztalnál, bár azért sokat sétálgatok beszélgetések közben, illetve amikor közlekedek a városban, akkor begyűröm a zsebembe, sokszor veszem elő, rakom el. Eddig egy Samsungot használtam, ami nem húzott ki két évet.
    Gyakorlatilag csak telefonálásra és nyelvtanulásra használom. Zenét nem hallgatok rajta. Gyakorlatilag 3 szempont van:
    1. Minél jobban értsem a beszédet
    2.Mikrofon minél érthetőbben továbbítsa a hangomat
    3. Strapabíró legyen

    Megnéztem a topic eleji összefoglalót, első körben 5-10 ezer forint között nézegettem, a két ajánlott termékre rákerestem az arukereso-n, de nem adott ki semmit.

    Két dolgot szeretnék kérdezni.

    1.
    Érdemes jobb minőségű terméket vásárolni, vagy ilyen igénybevétel mellett megközelítőleg két éven belül bizonyos pénzösszeg alatti termékek úgy is meghibásodnak, tehát jórészt mindegy hogy mit vásárlok?

    2.
    Ha az előző kérdésemre nemleges a válasz, akkor tudnátok ajánlani néhány konkrét típust, amit Magyarországon is be lehet szerezni (pénzügyi határ, ha szükséges 16 ezer)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák