Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitrograde

    senior tag

    válasz meri #96261 üzenetére

    Senki nem akar válaszolni, nem is csoda. A régebbi DAC-okat általában hanyagolja a többség, vagy pedig egyszerűen nem ismerik. Be kell valljam, nekem is csak a hordozható GEEK Out1000-hez volt szerencsém. Megjelenése idején a Pulse X nem volt olcsó mulatság, attól függően, hogy valaki a crowdfoundos projektbe kapcsolódott be, vagy később, kétszeres áron vette. De elég sok gond volt vele, ha jól emlékszem, különösen a megjelenés elhúzódó idejével kapcsolatban, és azt a külső tápot sem tartotta mindenki annyira acélosnak. A hangja már más kérdés. Én szeretem ezeket a régebbi, akkoriban még nem létező/licenszelhető technológiákat nem tartalmazó készülékeket, mert mai mértékkel is meglepő hangot képesek adott esetben produkálni. Ez ráadásul szimmetrikus, és ha nagy impedanciás fejest használnál, akkor az előnyt jelenthet (az én asztalom is egy HRT HD és egy Jotunheim kombója muzsikáltatja a 600 Ohmos fejhallgatót). A headfi.org-on van neki saját oldala, ott egy kommentelő saját tapasztalat alapján egy RME ADI-val szemben hallotta jobbnak (feltéve, hogy a Pulse megfelelően működik (pl. a hangerőszabályzóval lehetnek problémák)). A "megéri-e?" kérdésre neked kell választ adnod. Kérdés, hogy tökéletes és tökéletesen működő állapotban van-e? A személyes, több napos próba mindenképpen ajánlott. A másik kérdés az ár, természetesen. Hogy mennyiért adnák oda, és hogy azért mi minden mást vehetnél, s hogy azok hangjához képest hol van a Geeké. Itt is lehetnek ám meglepetések, nem is kicsik. Korábbi RME ADI tulajdonosként nem csodálkozom a headfi-s hozzászóláson. Ha viszont nem tudod személyesen meghallgatni, és nincs kipróbálási garancia, én elengedném az ismert problémák miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó DIY OTL fejhallgató erősítő a hirdetéseim között.

Új hozzászólás Aktív témák