Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    Ma fogok pár dologról írni, ami mostanában nálam járt, csak egyben nincs annyi időm.

    Steelseries GameDAC

    Őszintén szólva első bekapcsoláskor megvett. Jópofa. Többi dolog itt. Alapból is kissé V karakter, de tolerálható mértékben. Ezen már csak rontani lehet. A célcsoportot is figyelembe véve (nem megbántva senkit) valószínűleg fognak is. Első számnál már gondoltam, hogy ez Sabre (azóta már tudom is), ami nekem nem akkora gond. Csak fej- és fülhallgatókkal próbálgattam. Az erősítője nem túl combos, de a könnyebben hajtható darabokkal biztosan elboldogul. Fülessel nincs alapzaj, aminek örülök. Végig az volt az érzésem, hogy nem rossz ez, egyáltalán nem. Van elég részlet, túlzottan nincs elnyomva a közepe sem, tér rendben, nem bántó, nem túl ideges. Azt nem állítom, hogy túlzottan beleszerettem, de ha csak ezt kéne hallgatni, akkor kompromisszumos megoldásként egy darabig ellennék vele. Főleg azért érdekes, mert kapható itthon is, igaz szerintem egy kicsit túl lett lőve az ára. Olyan 25 körül reálisabb lenne, de hát márkanév felár, gamer... Gondolom a nagy durranás a DTS Headphone:X v2.0 akar lenni, ami PS4-ről is működik, de ezt nem próbáltam ki. Tudom, tudom, milyen izé vagyok, de tényleg nem érdekelt. Kicsit már bánom is amúgy. Visszakérni meg nincs pofám.
    Akkor venni vagy nem venni? Hát nem is tudom. Ha csak a hangját nézzük ennyiért, akkor inkább nem. Hasonló áron inkább pl a Schiit Fulla amit én vennék. Viszont ha kellenek az extrák, itthoni beszerzés a preferált, akkor megfontolandó. És visszaküldhető, ha nem jön be. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák