Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -cobra-

    aktív tag

    válasz csƵ #4993 üzenetére

    Szia!

    Pár hete én is dac vásárlás előtt voltam. A keretem 20, max 25k volt. Az alábbi szereplőket néztem ki:

    Styleaudio Carat UD1
    Sikerült elhoznom egy tesztpédányt otthoni hallgatásra, de annyira nem győzött meg, és mások is megerősítettek, hogy nem hozza azt a szintet amit elvárna az ember ennyi pénzért.

    Musiland 01
    Jót írtak róla headfi-n, de a cikk végén megemlítették, hogy a szoftveres támogatottsága nem az igazi, és a headfi-s fórumon is rengeteg post van ahol a különböző firmwarek bajairól beszélgetnek, így ezt ezért vetettem el.

    Maradt a Fiio E7 és Creative x-fi hd usb.
    Fiio beszerzése problémásabb volt akkor számomra, mert csak ebayen lelhető fel, míg az xfi hd lehetett még kapni itthon boltban, garival. Sajnos azóta ha jól tudom igencsak megcsappant a készlet, a hardverkerből az utolsó darabok egyikét sikerült megkaparintanom, azóta nem láttam raktáron. Esetleg kérdezd meg hogy be tudják-e még szerezni. Egyébként nem bántam meg, hogy ezt választottam, a jóval drágább EMU 0404-ben is ez az AK4396 dac chip található, ami azért elég jó stúdió minőségű cucc.

    Az említett Audiotrak-ról én se nagyon hallottam még, valószínű új cucc. Nekem az alkatrészek alapján szimpatikus.

Új hozzászólás Aktív témák