Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirpi

    senior tag

    A Forza 4-et '19 végén vettem meg féláron, és eléggé módjával játszottam vele (mostanra lett meg a 2 csillag a nevem mellett). Próbálom pótolni a hiányzó dolgokat. A backstage-en még 24 autó hiányzik, és 162 / 178-on állnak az achik. Decemberben megpróbáltam megcsinálni az Encore achit (100% teljes hónap), de miután egy bug miatt 4 x 94%-on végezten, majdnem uninstall lett a dologból. Az előző hónap viszont meglett, bár a téli PR-mutatványok azért izgik voltak.
    Pár napja ráálltam az Eliminátorra is, 4. próbálkozásra lett egy 2. helyem, aztán tegnap este a 13 éves fiam a 20. eliminátort megnyerte (30 résztvevővel). Összesen ketten maradtak a döntőben, de a végén nem volt kérdés :)
    Aztán még meglátom, hogy a 16 hiányzóból mennyi lesz meg. Összehasonlításképp a Forza 5-ben a Rally DLC kijövetele után 4 nappal újra 100%-os lett a játék.

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák