Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz gduck #18634 üzenetére

    Sokan nem tudják/akarják megérteni, hogy milyen veszélyekkel jár az, hogy lakott területen belül akarja az autók erejét összemérni. A lámpától rajtolás még talán, de azt se mindenhol lehet, főleg nem ész nélkül, mert abból is lehet bőven baj. Volt a cégünknél anno egy Stinger V6 tesztautó, azzal jártam kb. 2 hetet, azt is mindenki kóstolgatta, de nem mentem bele a mókába városhatáron belül - 4.5 sec alatt van 100-on és utána se lassul nagyon -. Városon kívül azért párszor eljátszottam a pilótákkal, de ott is volt, aki nem bírta elengedni. Pl: az 51-esen rendre elmaradt egy karikás kolléga, ahogy tudtunk menni, ott már tisztán látszott, hogy nem egy liga a két autó erőben, Taksony felé lefordulva üres volt az út, ráadásul egyenes is, így pont gyorsultunk még egy nagyot, de a tábla előtt már elvettem a gázt/fékeztem, hogy a városba már kb. 60-as tempóval érkezzek, a tábla után egyből házak vannak, a baromja meg ugyanúgy kb. 150+os tempóval beért, megelőzött és berongyolt. Az ilyenekből lesznek azok, akik még kanyarban, záróvonalon, zebrán stb. előznek, mert úgyis belefér - szerintük -.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák