Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz Qkackca #15638 üzenetére

    Gondolom a Lego Chiron-os havi riválisra gondolsz, azzal a három váltakozó ívű jobbossal a végén. Annak az a trükkje, hogy akkor kell fékezni, meg többnyire kormányozni is, amikor lehet. De az egész pálya arról szól. Mentem kicsit a szellemed mögött, én úgy láttam, hogy te nem ott kezdesz fékezni. A dombtetőn lévő hajtűkanyar előtt van az az enyhe jobbos, az emelkedőn, a zászló előtt egy kicsit jobban emelkedik, a zászló után meg egy kicsit kevésbbé. Ott sokkal előbb, még a zászló előtt kell kicsit ráfékezni, mint ahogy te fékezel, és ott ahol elkezdesz fékezni ott kiengedni, mert ahogy hirtelen csökken a meredeksége az emelkedőnek, megdobja az autót és nincs már annyi tapadásod, hogy hatékonyan tudj fékezni. Azzal meg kell várni amíg visszahuppan az autó. Remélem így lerajzolva a dolgot látszik, hogy mire gondolok.
    Egyébként meg legalább ketten vannak a fórumon akik jópár tizeddel előztek meg engem, úgyhogy inkább tőlük kérj mesterkurzust! :K

    rdt89: Lehet a sima Chironnal is, próbáld meg azzal! Egyébként a Lego Chiront valószínűleg direkt csinálták ilyen rosszra, mert korábban a Lego Sennával kapcsolatban pont az volt az állandó panasz, hogy nehogymár egy legóautó legyen az egyik legjobb kocsi a játékban. Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor meg az. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák