Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31600896

    törölt tag

    Mai történés Debrecenben

    Délután kint hagytam az autót az utcán, mert készültünk bevásárlásra. Az autó egy óvoda melletti parkolóban állt szabályosan. Ahol állt szar hely, mert a járda pont ott ér véget, ahol az autó parkolt. Néztem én az ablakból, hogy jönnek-mennek az emberek gyerekért az óvodába, világtalanabbnál világtalanabbak, persze az én autóm mellett ment el mind...
    Láttam 1-2 szerencsétlent babakocsival, nem kertült meg 2 autót, az enyém, meg a mellettem parkoló Renault Thalia között tolta végig... Gondoltam csak nem olyan marha, hogy nekimegy, biztos elfér, én az ablakból végignéztem. Készültem pedig, hogy kinyitom és kiszólok, de nem tettem..
    Mikor lementünk és indulni akartunk akkor vettem észre, hogy a bal hátsó ajtóm végig van szántva. Nekiment a két ajtó közti résnél, ott le is pattant alapozóig a történet, majd vastagon kb. 40 centi hosszan beleszántott a k.rvája. Ha lent vagyok a közelben leosztok neki két pofont az holtbiztos.
    Vagy direkt volt, mert szerinte útban volt az autó, vagy olyan ergya, hogy külön orvosi eset.

Új hozzászólás Aktív témák