Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz Goose-T #21709 üzenetére

    Ok, de azok verseny gépek nem utcai sportkocsik. ;)

    molnarpeter: azért az óracsoport hibát jobb megelőzni, mint bevárni. De akadnak még hasonló tételek.
    Valamiért nem díjazom azokat a szerelőket akik azt mondják: Amíg nem romlik el valami nem érdemes javítani/cserélni. Hát köszönöm. Egyszer volt szerencsém lerobbanni vasárnap úton esküvőre egy faluban, az isten háta mögött mert tönkre ment a termosztát és felforrt a hűtővíz. Rohadt nagy mázlim volt, h találtam sufni szerelőt akinél épp volt egy alkatrész a polcon és hajlandó volt bepiszkolni a kezét ebéd után.

    kcsa: Igaz, igaz. Egyelőre semmi gyanús nincs ami a trafó és/vagy kábel hibára engedne következtetni, szal maradnak. Egyetlen egyszer bedadogott gázadáskor a múlt héten, de azt a benzinpumpára fogom.
    Délután megjött az új amit a Ko-Csi kft. megmókolt. Beszéltem a főszakival, mondta h a Bosch pumpáknak is van egy gyenge pontja (már elfelejtettem pontosan mi) de kijavították és így értékesítik.

    FPSTunker: Na azé' ott még nem tartunk szerintem. :N
    Am mi most a legolcsóbb új benzines kombi a piacon ami kapható? :U

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák