Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Henryk

    aktív tag

    válasz c41r0^ #1752 üzenetére

    Csak nem bírtam kivárni amíg megjön az új konfig, feltettem egy Win 7-et az SSD-re is, úgy hogy a telepítőjével formáztattam le alapbeállításokkal. Most már erről írok, driverek is fent vannak, indexelést levettem, pagefilet átraktam egy másik vinyóra, nem tudom így mennyire jó, vagy kikacsoljam teljesen? Autodefragot is kiszedtem, máshoz nem nyúltam asszem.

    Csak olyan nehéz megszokni ezt a nagy csendet.. winamp mellett media playerbe vinyókerregést fogok betenni hogy otthonosabb legyen.. :D

    Attoval lemérve szinte ugyanazok az eredmények mint amikor üres volt.
    De most nagyon nem rendezkedek be ide, mert pár nap és a vinyókon kívül minden más cserélve lesz..

    De a lényeg: Windows 7 simán felmegy telepítő formázásával, nem lassul, és nem laggol. :K

    Milyen extra progikat érdemes feltenni, ami optimalizáló, meg stb ami jó lehet?

  • Rosep

    senior tag

    válasz c41r0^ #1752 üzenetére

    Ez a JMicronos probléma (lagolás) csak a 4k-s clusterrel van?
    Szerintem a default XP 8k-s.

    A laptopba akarok egy olcsó 64 gigás MLC-set venni, mert ahogy néztem a "leggagyibb" is jóval gyorsabb a most benne lévő 5400-es Toshibánál. :)

    Csak ez a lagolás probléma tart vissza, nem tolerálnám ha meg-meg állna pár mp-re a gép... De ha 8k- nál nem is létezik ilyen akkor semmi probléma, én mindig 8k-ra szoktam formázni.

Aktív témák