Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Dilikutya #74804 üzenetére

    a Ryan közlegény megmentését -enm tudva mi az - úgy 2002-ben lekaptam unalomból - unokatesómnál voltam, nála laktam egy darabig, azt se tudtam mi az, csak elkezdtem nézni ... hát az a film életem legmegárzóbb élménye volt, azta egy db hborús filmet se nézek - ebből a szempontból is jobbak a dok. filmek, mert "csak" elmondják, h mi történt - nem pedig élesben bemutatják, mint a ryan közlegény megmentésében ... a B.T.K.-ról szóló filmet is még ugyanaezen okok miatt se tudnám megnézni, mert bőven sok, ahogy a nyomozók a dok.filmben elmondják, hogy hogy ölt meg egy teljes családot (B.T.K. - bondage, torture, kill - megközözni, megkínozni, megölni), nemhogy azt mégegyszer átélni egy filmben átálni, hogy szemléltetik az áldozatok szenvedését

    a zsaruk becsülete viszont pont egy olyan téma - számomra legalábbis - hogy ha olvasnék róla egy pár soros cikket, akkor szeretnék még többet tudni róla ... és voltaképp én annak is örülnék, ha elmondanák mi a történet folytatása ...

    elgondolkodtatós film .. kevés film van amit megnézek, így ha rámjön a filmnézhetnék, alig van pár db, amihez odakaphatok .. így én többször nézem meg a filmeket, szeretem, ha elgondolkodtatós, ... szeretem a "mi a f.sz is van mossssst"? csavaros filmeket ... amikor a rendezéstől, a film történetétőll van ledöbbenve az ember, nem pedig a látványtól .... az is fontos (és ebben is van nem egy olyan egykamerával felvett hosszú jelenet, ami már önmagában megér egy misét, már azon elgondolkozom, hogy mennyire szinkronba kell lennie mindenkinek .... h mennyire pálya akkor hibázni ..

    és ez a film nekem még azért is bizonyított ... mert ebben aztán van dráma bőven ... és én meg nem szeretem a drámákat ... vagyis ... eddig kerültem őket .... de ez a film szerintem nem is annyira krimi, mint dráma ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák