Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Flesh Gordon Meets the Cosmic Cheerleaders (1990)

    Én már láttam többször is, de párom még nem, és sikerült felkeltenem az érdeklődését, miszerint ilyet még nem látott. A már a sztori ígéretes, egy gonosz űrzsarnok olyan sugárfegyvert fejleszt, amivel a galaxis összes szexuális potenciáját megsemmisíti. A számításaiba hiba csúszik, mert saját maga is megkókad. Csak egyvalaki állt ellen a rettenetes sugárzásnak: Flesh Gordon! Közben a gonosz űrperverz elrabolja a barátnőjét, hogy így csalja csapdába. Gordon útra kel hát Dr. Jerkoffal és a doki csirkék orgazmikus energiája hajtott űrhajójával, nyomukban az örömvadászokkal. Igen súlyos alkotás, nagyon kemény vizuálisan is, nem spóroltak a díszletekkel és a perverz poénokkal, pl. Flesh beugrik a csirkéket felpörgetni amikor lekókad a kakas is, a Kebel-hegység és a faszszörny pedig EPIC. Zseniálisan agyament karakterekkel van tele a film, ott van a mellszobrász Dr. Jerkoff, a kövér nejét dögönyöző főgenyó, de mind közül az ő tudósa a legnagyobb.

    Ez egy 10/10-es alkotás, olyan szintű kreatív energiák gyűltek össze benne, amire Christopher Nolan életeken át sem lesz képes.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák