Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    válasz xenom0rph #30915 üzenetére

    Az a baj, hogy ha te szerinted ebben a filmben csak fingós, röfögős viccek vannak benne, akkor vagy nem láttad teljesen, vagy totálisan leragadtál azoknál, és nem vetted észre a többi poént, ami se nem altesti, se nem drogosok. És megint nem mennék bele a kinek mi kérdéskörbe. Nekem igen 10 pont ez a film, mert ha egy filmen ötödjére vagy hatodjára is úgy tudok nevetni és szórakozni, mint ahogyan azt tegnap tettem, az nálam igenis 10 pont.

    Amúgy egyébként megvolt a "nagy Vasárnapi esti" mozizás azaz a Coming Out
    Meglepődtem. Két dolgon is. Az egyik az, hogy mennyien ültünk a teremben. Konkrétan legalább 70%os volt a terem kihasználtsága, amit egy magyar filmtől nem igazán szoktam meg. Másrészt meglepődtem, magán a filmen. Én is úgy ültem be rá, mert ha már megígértem a baráti társaságomnak hogy elmegyek, és le van foglalva a helyem, akkor nem csinálok segget a számból, és ehhez képest csalódtam a filmben, de pozitívan. Najó, még mindig nem egy Kontroll, vagy egy Magyar Vándor, de mérföldekkel jobb mint az S.O.S Love és az egyéb celluloid hulladékok. Féltem a filmtől, mennyire fog belemenni ebbe a meleg témába, de nem vészes. Kb. annyira, mint a Modern Family-ben Mitchell és Cameron. Minden meleg azért meleg, mert úgy öltözik, úgy viselkedik, és néhol úgy beszél, de semmi több. Nincs férficsók, nincs semmi extrémebb, amit egy ilyen nem művészfilmben, ne fért volna el. Voltak benne kifejezetten jó pillanatok is, a szereplők jól alakítottak, az élen Mucsi Zoltánnal, akit megint csak ki kell emelnem, hogy ez a pali egy kicseszett zseni. :D Konkrétan minden egyes jelenete, megmukkanása, röhögést idézett elő a teremben, abszolút ellopta a showt. Kár hogy viszonylag keveset játszik. De azért nem tökéletes a film. Vannak benne üresjáratok (nem is kevés), eszméletlen sok zenés betét volt benne, ami már a negyedik-ötödik után már egyszerűen sok, a Galériás jelenet kifejezetten öncélú, és felesleges volt, a vége fele meg úgy éreztem soha nem lesz vége, és elalszok menten. Szóval nem azt mondom hogy egy remekmű, de mindenképp jobb, mint amire sokan (köztük én is) számítottunk. Egy baráti társasággal, akikkel átkommentálod a filmet, simán bevállalható, Mucsi beszólásain biztos a térdét fogja mindenki verdesni :D
    Csak egy részlet tőle, amit a filmben mondott: Ne dobáld a buzit, köcsög! :DDD

    5/10

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák