Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bok92

    addikt

    Az Óriásölő / Jack the Giant Slayer /2013/
    Avagy, hogyan költsd el feleslegesen, egy 3d mozijegy meg 2 cóla árát...
    Ha jót akarsz magadnak, akkor ezt a filmet messze, de messze kerüld el. Egyszerűen és nagyszerűen megfogalmazva ez a film f0s. :U

    Spoiler veszély a továbbiakban...

    Egy alapjában véve nem is olyan rossz story lett volna.Lett volna... :W Sejthető már a címből,hogy valami óriások lesznek benne, meg talán az is,hogy lesz benne egy hős, azaz Jackass, meg a hercegnő, és talán még a paszulyka is.És ennyi, ennyi volt a film kérem szépen. A 2 órás filmből 1,5 óra alatt gyakorlatilag semmi nem történt.Csak annyi,hogy másztak fel -le a paszulykán, meg 1-2 drámaian romantikus jelenet és ennyi... Az a bizonyos másfél óra nagyjából azzal ért véget,hogy kivágták a paszulykát, és már kelnél is fel, mennél haza, minél gyorsabban elfelejteni ezt a borzadályt.Majd a teló azt mondja,hogy még van fél óra.Felcsillan a hiú remény,hogy még nincs veszve a dolog, hátha lesz valami kis izgalom, csata,vagy bármi, csak valami...! Az óriások megkezdik a vár ostromát.1,2,3, és már vége is.... Nos ez a pár másodperc alatt annyi, de tényleg csak annyi történt,hogy húzogatták az emberek erre, az óriások meg amarra a várkaput.És mily meglepő, utóbbiak voltak az erősebbek.Na mindegy, beérnek, már éppen várnád,hogy majd lesz egy kis vérrontás, erre megjelenik tüstént a semmiből babszemf@sz Jack, valami koronával a kezében, és az óriások letérdelnek.ENNYI :W :Y És amikor már azt hiszed ezt nem lehet fokozni, akkor mutatnak egy jelenetet a mai Londonról,hogyan őrzik a Towerban ezt a koronát, meg valami búzgómócsing Jack utánzat nagyban jegyzetel, akinek olyan tarisznyája volt, mint a hős Jack-nek.... wtf??? :F :Y
    Bánom,hogy egyáltalán a mozi közelébe mentem tegnap este. Nem azt mondom,hogy egy gyűrűk ura csata, netalántán trónok harca jelentre vártam, de ez minden várakozásomat alul múlta.
    10/ nem, nem írok ide nullát, mert akkor még sokat írtam... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák