Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    godzilla vs kong

    látvány 10/10, minden más 10/3 :) kb az előzetesben ellőttek mindent: bunyó a tengeren, bunyó a nagyvárosban... egyet nyer godzilla, egyet kong, majd a végén összefognak a mecha ellen... a balfék trió jelenléte egyszerűen fájt: simán besétálnak maximum security épületekbe, majd a végén hackelés helyett az is jó, ha beleöntik a szeszt a gépbe :C bravó...előző filmben volt mothra+godzilla összefogás ghidorah ellen, most pedig kong+godzilla az 1/6 ghidorah agy vezérelte mecha ellen... ennek a filmnek készítettem volna +3 alternatív befejezését: ez a happy end, amikor godzilla elúszik a naplementébe, majd ő lesz a felső világ ura, kong meg az alsó világé... lehetett volna olyan is, amikor kongot nem sikerül defibrillálni a járművel, hanem felrobbantják a p*csába, majd a mecha leveri godzillát és ő lesz az úr a földön... vagy mecha pusztul, de kong/godzilla nem éli túl :) a lemezes kiadásra elférnének ezek...
    tegnap ahogy megnéztem, sorban elkezdtem összeszedni a blődségeket, amiből azért nem volt kevés... kb úgy készült a film, hogy "majd a látvány kárpótol mindenért" ...ami pozitív, hogy csomó rész fényes nappal játszódott és így megmutatták, hogy milyen brutálul kidolgoztak mindenkit :K jó film egynek, látványos, nem unalmas... de a sztori és az idiótaságok lehúzzák rendesen

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák