Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz erahurka #135549 üzenetére

    Átlagos háborús film
    :DDD:DDD bocs, de ezt nem bírom máshogy már lereagálni...

    belinho nekem azért volt más, sokkal nagyobb és maradandóbb élmény mint a Dunkirk, mert míg a Dunkirkből konkrétan nem emlékszek semmire, csak hogy egy csomó ideig gyülekeztek a parton, aztán jöttek repülök - amik igen, jól szóltak az imax-moziban -, aztán meg volt valami vizi-jelenet a végén, de már azt se tudom, miről szólt. és ennyi. de nagyvonalakban kb csak egy parton álló katonasereg képe jut eszembe arról a címről és semmi több. az utána következő napokban sem meg azóta sem jutott eszembe, hogy újra megnézzem, nem volt benne semmi maradandó.
    ez a film annál sokkal több. oké, hogy egy lineáris cselekmény az egész csak, meg rövid cselekményidő, de sokkal komplexebb volt nekem, több helyszín, stb.. még így is, hogy alapból mindenki ezt hozza le negatívumként, hogy "alig történt benne valami' meg hogy 'nincs komoly forgatókönyv". miért, mi a tököm kéne? jellemfejlődés?? milliót láttunk már a 100éves filmtörténelemben, kutyát nem érdekel egy n+1. sokkal hosszabb, átfogóbb történeti sík, nagy fordulatok, több bombázó meg harci tank?? milliót láttunk már a 100éves filmtörténelemben, kutyát nem érdekel egy n+1. több gyilok?? ott a Ryan közlegény.. azt úgyse fogja semmi überelni.. én bármi máson kb ásítoznék csak ma már, mert mindent kiveséztek minden szinten a témában. talán ezért is halogatta, mert azt hittem én magam is, 'csak egy profin fényképezett átlagos háborús film', ami nélkül simán megvagyok még jó darabig..
    de annyira pozitív csalódás volt..tech demo ide vagy oda. nekem annál több

Új hozzászólás Aktív témák