Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    Alita: Battle Angel: mivótez? Még a Cameron rajongó unokatesóm is csak szomorúan ingatta a fejét, pedig miatta ültünk be rá. Úgy tűnik, hogy ahogy fejlődik a CG technológia, úgy csökevényesedik a történetírás. Igaz, az adaptált képregény sem egy irodalmi remekmű (valahol a 30. fejezet környékén feladtam azt is), valóban sokat változtattak, de ettől se jobb, se rosszabb nem lett. Kínomban csak röhögni tudok azon, hogy több nyál van egy Battle Angel titulussal rendelkező filmben mint egy átlag romkomban. Valószínű, hogy 6-7 évesen ámultam-bámultam volna a látványon, a gyökkettő sztori felfogása nem jelentett volna gondot és nem zavartak volna a végtelenül lapos karakterek, logikátlanságok, stb. Így 40 felé közeledve viszont arra jutottam, hogy a technika fejlődésével a nukleáris mellett egy újabb szemét kategóriát sikerült megteremteni, csak a CG szemét nem a környezetet szennyezi, hanem az elménket...

    Tibi, te Waltz-on akadtál fenn, én meg E. Norton láttán ingattam a fejem erősen... :(

    3/10

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák