Új hozzászólás Aktív témák

• readonly

csendes tag

Na letoltam tegnap mind a 30 meccset mert ma nem igazán lenne rá időm. Agüero-t még szokni kell volt ,hogy meccsekre eltűnt. 13 győzelem lett a vége ami simán lehetett volna kb 17. Ennyire szar még soha nem volt a WL, a 30 meccs 37 meccs lett folyamatosan megszakadt és rengeteg volt a LAG-os meccs ami végig ment. Az érzés mikor 3-1-es vezetésnél a 88. percben megszakad és nem kapod meg a WIN-t megfizethetetlen...a 7 megszakadt meccsből 3-nál győzelemre álltam 3 döntetlen volt 1-nél vereségre, egyiket sem számolta, csak a contract meg a fitness fogyott... Játékmenteben is voltak érdekességek. Momentuma sincs a másiknak 3-0-ra megyek és5 percen belül De Gea lepke meg minden elé pattan és becsorog majd 30-ról Cancelló bomba..3-3, a hosszabbításba már nem tudott a következő 3-ra válaszolni,de akkor is..Rengeteg volt a dupla kapufa és a kihagyott 100% ziccer 11-16m-ről. Vagy mellé vagy kapufa vagy a kapus fogta, egyedül a low drivent nem próbáltam mert az új verzióját nem kedvelem sokszor átemelés lesz belőle.. Mindenesetre az bíztató, ha javul a game play akkor a gold 2/3 valószínűleg nem elérhetetlen.

Ez a csapat, Aubameyang,Kante,Pogba,De Bruyne van kinézve. Ki legyen az első? Ki hizhatja a legnagyobb előrelépést?