Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    válasz lanikai #25283 üzenetére

    Szerintem is, nem ér annyit hogy erőltessem. Majd megy egy SBC-be.
    Oké, pár meccs után tudok majd komolyabb véleményt irni.

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

  • dejvid8

    őstag

    válasz lanikai #25283 üzenetére

    TOTS AZPI vélemény:

    Na így 20 div1-es meccs után azt kell mondjam, hogy meg vagyok elégedve vele. Tudja azt, amit a kártya ír. Valóban gyors, simán betudja futni a hasonló gyorsaságú játékosokat, agilis, nagyon jól passzol. Ennyire agilis védővel még nem találkoztam.
    Védekezés: Hihetetlen. Igazi "tackler", olyanokat szerel hogy csak nézek. Általában ha rávezetem a támadóra, abból szerelés lesz, bármelyik irányból. Simán körbefutja a támadókat is a gyorsaságával.
    Fizikálisan is felveszi a versenyt, Agüero - Messi - Jesus - Martial féle támadókat simán ellök, DE, a 99-es Ronaldo kategóriákat nem fogja ellökni, a termetéből adódóan. (Arra nekem ott van IF Boateng). Viszont leszereli. :)
    Nagyon jó fejel, legtöbbször megnyeri a fejbárbajt, nagyon dinamikusan ugrik fel, a nála magassabkat is képes lefejelni. Persze nem mindig(ugyanúgy, prime Ronaldo, TOTS Ronaldo kategóriák)
    Helyezkedés nálam nem okoz gondot, nem kószál előre, szépen tartják hátul a vonalat Boatenggel. Néha én kifutok vele előre, de azért mert elképesztő tackler, és leszedem az ellenfelet.
    Tehát 3 dolog miatt éri meg nekem nagyon: Gyorsaság, SZERELÉS(10/11, legyen stand vagy slide tackle), és mozkékonyság/passzolási képesség. Mivel szeretek hátulról építkezni, ezért ez fontos.

    Persze aki nem szívleli az ilyen stílusú védőket, neki lehet nem fog tetszeni. De nekem már Azpi 85-ös lapja is bejött, még szép hogy használom a TOTS-ot.

    UI: Mindenképp egy benga magas védővel kell duóban legyen(Nálam ez IF Boateng), de pl Riijkard, Ramos, Ferdinand, Blanc, ilyenek. Jól kiegészítik egymást, legalábbis nálam az IF Boateng - TOTS Azpi duó nagyon jól működik.

    Az ára is úgy nézem már csak 440K körül van, lehet még lejjebb is megy.
    De nem bántam meg hogy én 480-at fizettem érte, ezen a 20 meccsen hozott annyi pluszt, hogy ne fájjon ez a kis veszteség.

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák