Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz zsolti72837 #3634 üzenetére

    sztem tök felesleges, eddig is jó volt nélküle, ez nem periféria topik itt nincsenek trollok, de aki annak érzi magát kézfeltétellel jelezze :)

  • MdewC

    nagyúr

    válasz zsolti72837 #3634 üzenetére

    Igazából csak kérdeztem, sztem van annyira jó és kulturált ez a közösség, hogy nem feltétlenül kéne. Persze ez az én véleményem, az, hogy valaki néha levezeti itt a játékbeli feszültséget, az nem probléma, ha pedig valakinek már sok abból az adott témából, akkor úgy is szól és meg lesz/lett eddig is beszélve. Egyébként is mindenki tiszteletben tartja a másik véleményét/tapasztalatát/kedvenc csapatát. Az illegális coin buy dolgok pedig ritkák szerencsére.

    :R

    (#3638) zkas90: Nagyon köszönöm, ez jól esett, egyébként szvsz sokan el tudnák látni ezt a "feladatot" minőségileg innen a fórumról. Persze ha valakinek van ehhez kedve és ideje. :) (Bár nem gondolom, hogy bele kellene nyúlni/törölgetni kéne hozzászólásokat, lehet eddig is ezért ment jól ez a topik.) :R

    (#3641) Stylerr: :R

    Egy szó jut eszembe, mégpedig a kiváló! Remek csapat, minden poszton megfelelő ember. Sajna idén még nem megy annyira a játék, hogy nagy okosságokat tudjak írni, de az emberek jók. Egy megjegyzés, hogy nálam Ntep eddig nem váltotta be a reményeket, a szuper statjai elenére kicsit súlytalannak érzem, a védekezésben is lehetne erősebb, de a chem miatt én is nehezen hagyom ki. Mindenképp érdemes tesztelni ezt a csapatot, ha pedig tudok majd érdemit írni az alakzathoz idénre, akkor megteszem! :)

    ST Gervinho... ? ;] (Fenem rá a fogam én is.)

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák