Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz AI #379 üzenetére

    Szegény Lada :) De legalább a karosszériás jól járt :)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

  • Varga Csaba

    aktív tag

    válasz AI #375 üzenetére

    FIGYELEM MINDENKI AKINEK EGYBESZERELT (klasszikus) TÖLTÉNNYEL MŰKÖDŐ FLÓBERT FEGVER VAN A BIRTOKÁBAN!!!

    Ezen fegyverek birtoklása a tavaly életbelépett új fegyvertörvény szerint ENGEDÉLYKÖTELES lett.

    Az engedély nélküli birtoklása ugyan olyan megítélés alá esik, mintha normál éleslőfegyvert birtokolnál, annak ellenére, hogy korábban az ilyen flóbertfegyverek engedély nélkül voltak megvásárolhatók.

    Ha valakinek Keserű flóbertje van, azt a Keserű Művek át tudja alakítani (nem ingyen persze) nem engedélyköteles ELÖLTÖLTŐS FLÓBERTTÉ.

    Az egyéb márkákat átalakítás hiányában nem javasolt tovább birtokolni, mert birtoklásuk BŰNCSELEKMÉNY!!!!
    (ugyan annyit kaphatsz érte, mintha egy FÉG parát tartanál illegálisan)

    Két választásod van ha legálisan akarod intézni a dolgaidat:

    Átalakíttatod vagy leadod.
    Engedélyt rá ahogy a normál éleslőfegyverre amúgy sem fogsz kapni!!!

    Vagy megtartod és hallgatsz, mint sz*r a fűben, és reméled hogy egyszer nem találják meg nálad.

    MODERÁTOROK
    Egyeztessetek a hozzászólóval, hogy nézzen Ő is utána, mert a hozzászólása alapján még komoly bajba is kerülhet (amennyiben nem elöltöltős a flóbert fegyvere), és töröljétek a hozzászólását

    Nézzetek utána és tegyétek meg a szükséges lépéseket.
    Senkinek sem hiányzik a rendőrségi eljárás egy fasz törvénymódosítás miatt..

    Üdv

    ''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

  • Varga Csaba

    aktív tag

    válasz AI #388 üzenetére

    ''Viszont ha elkezdesz gázpisztollyal hadonászni akkor keresztben nyomják le a torkodon és még jól el is vernek.''

    Ha van egy gázpisztolyod akkor amikor megtámadnak azonnal használni kell NEM SZABAD VELE FENYEGETŐZNI!!!

    Nekedjött, ledurrantod és utána azonnal nyúlcipő!!!

    ''Ha viszont van egy jó stukkered, elég egy figyelmeztető lövés és egyből meggondolják hogy érdemes-e tovább basztatni téged.''

    Szerinted egy gáz-riasztó fegyver torkolatdörejét egy átlagos támadó meg tudja különböztetni egy éles lőfegyverétől???
    Ha nem akkor meg édesmindegy mivel lősz a levegőbe.

    Önvédelmi szituációban pedig még éleslőfegyverrel is botorság lenne figyelmeztetőleg levegőbe lődözni, mert ha annyira közeli a veszély hogy használnod kell a fegyvered akkor nincs időd a levegőt lukaszgatni.

    Ha meg van időd figyelmeztetni akkor előfordulhat hogy nem is igazán szükséges (jogos) a fegyverhasználat...

    ''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

  • Andie

    őstag

    válasz AI #388 üzenetére

    Hát annyira ismerem magam, hogy ha engem megtámadnak, akkor ott nem lesz 1-2 pofon, meg pénzelszedés. Vagy összeverexünk, és én kerülök földre, vagy felülkerekedek, és megvédem magam, ill. ingóságaimat. Ebben kérném a fegyver segitségét. Azzal a mozdulattal, amivel a pénztárcáért nyúlok, a gázt húzom elö, aztán durr az arcába. Ezután vérméséklettöl függöen fél- vagy teljesen holtra verem. Sajnos átlagos testalkat vagyok, komolyabb harcmüvészetet nem gyakoroltam, igy bizonyos - nálam képzettebb - elemekkel szemben ellensúlyoznom kell hátrányomat. 6 év kajak, meg némi kondi viszont megadja a kezdö lendületet - persze ezzel nem megyek sokra egy feketeöves ellen...

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák