Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SparrowHUN

    tag

    válasz fbandy72 #6175 üzenetére

    Helló!

    Na most ezt Én megcáfolnám. Bent voltam anno az Őstermelőben. Csapatnak semmi értelme. Megmondom miért:
    1. Mindenki más stílusban épít, így nem biztos, hogy tetszik a másiknak, amit csinálsz.
    2. Mindenki sürgeti a másikat, hogy mikor adja tovább.
    3. Kiadás előtt "véletlen" tűnnek el objektumaid a tudtod nélkül.
    4. Egy későbbi javított verzió kapcsán fel sem merül a neved, mint készítő.
    5. Előre kikerülhet félkész állapotban és akkor már előre fikázzák, amit csinálsz.

    Legalábbis ez mind személyes tapasztalat és nem csak fent említett Team-mel kapcsolatban.
    Most a TSZ Map v1-et hegesztem, még 2009-böl. Egyedül csinálom, mint az összes eddigit, mivel meg vannak az elképzeléseim, a terveim. Nem adom át másnak, mert ha valamibe belekezdek, akkor azt egyedül csinálom végig, a saját tempómban. Na meg azért is, mert ha másnak át kéne adni, akkor már nincs "biztonságban" a map. Így legalább tudom, hogy csak Nálam van meg, nincs feltöltve uloz-ra és még csak véletlen sem férnek hozzá ilyen free-mods.ucoz.hu -s, mindent feltöltök mindenhova emberkék.

    De ez csak az Én véleményem.

    Asszem apach-nak:
    A vásárolható földek berakása meg nem bonyolult, ha gondolod, segítek. :)

    Gab.68:
    Csak, hogy egyszerübb legyen a pénzszerzés, és minden más. Nagyon jó kis mód, Én tesztelésnél használom: http://www.fsportal.hu/kepek/kep.php?id=2179&&page=1
    Ott a leírás is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák