Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borovi

    aktív tag

    válasz SaGa59 #7542 üzenetére

    Köszönöm a segítséget! :K

    A New California igen ígéretesnek látszik a trailer alapján, de 2 hónapot még várni kell a végleges verzióra, jelenleg béta van fenn. Kivárom, szépen fogy a visszaszámláló... :)

    A Tales of the Two Wastelands is izgatja a fantáziámat, a honlapja alapján klassz játék lehet, csak ott még alfa verzió tölthető, a jó ég tudja mennyi bug, mennyi crash van benne. Azért lehet, hogy felrakom, egy próbát megér. Aztán, ha nagyon összevész a gépemmel, még mindig leszedhetem. Azt mondjuk nem tudom, hogy a Win 10 és a FO 3 hogyan működnek együtt, utoljára Win 7-en játszottam vele, azzal ment. Viszont rémlik, mintha olvastam volna, hogy a 10 nem tetszik neki. A New Vegassal nem lesz gond, az simán megy a 10-en, a múlt hónapokban vittem végig nosztalgiából - meg azért is, mert a DLC-k kivételével végre van a főszálnak egy viszonylag teljes magyarítása is. Azt meg főleg nem tudom, hogy a mod telepítésénél nem lesz-e gond abból, hogy a FO3 lemezes, a New Vegas Steam verzióról települ, mert mindkettő kell a modhoz.
    Na, majd kiderül, ha nekiállok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák