Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

PROHARDVER!

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#7201) #81999360

(törölt tag)

Sziasztok,

Sokszor elkezdtem már a játékot, de szerintem mindig elrontok valamit. A Fallout 3 és a New Vegas nagyon tetszett, elég hamar a kedvenceim közé került az egész Fallout sorozat.

Ez a rész is tetszik, elég sok órám van benne, de sajnos pár szint és játékóra után úgy érzem, hogy inkább újra kezdem az egészet, mert az aktuális "build" nem túl jó.

Sok YouTube videót is néztem buildekről, de ezeket sem tudom túl jól alkalmazni.
Vagy olyan helyekre mászkálok ahová még adott szinten nem kellene, vagy valamit nagyon elrontok...
Normal fokozaton játszom és nem hiszem, hogy az lenne a normális, hogy egy harcot 5-10 Stimpak használatával tudok csak túlélni.

Tudna valaki segíteni, vagy esetleg egy build ami tényleg könnyű és élvezhető? :F

Előre is köszönöm.

(#7202) peternac válasza #81999360 (#7201) üzenetére

peternac
(kvázi-tag)

Én anno az endurance-os/túlélős vonalat és perkeket nyomattam. A DMG-m nem is volt olyan húdenagy, viszont kb. mindent túléltem. Így nem volt baj, ha többen körbevettek vagy valamit elnéztem vagy elszámoltam magam stb. Ha pedig kellett a DMG, akkor pár tabi segített rajtam (drogfüggőség rulez :DDD )
A saját játékstílusod határozza meg, hogy milyen karaktert érdemes fejleszteni. Én a legtöbb játékban inkább defenzív/túlélős karaktereket építek, elsődleges szempont az életben maradás :))
Vagy van a másik vég, amikor nagyot sebzel, de könnyen halsz.
Én kontrollerrel játszottam, amikor csak tudtam a VATS-ot használtam, real time harcban (a sokéves kontrolleres/konzolos játék ellenére is) könnyebben elvéreztem. Már nem emlékszem, hogy nálam mennyi stimpack fogyott, de nem tűnik olyan vészesnek a harconkénti 5-10. Attól függ, hogy mekkora harcra gondolsz.
Szóval a stílusodnak megfelelő értékeket fejleszd -> ne semmi, fogd meg jól, de általánosságban ennyit lehet hozzátenni.

(#7203) cyberwarfare válasza vottokar (#7139) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Nekem is ugyan ez van. Amikor írja, hogy press any button. Kilép simán. Se hiba üzenet. Se semmi. Gépet újra raktam. Falllout 4-et újra leszedtem. Ugyan ez..... Szintén win10. Pár napja még játszottam vele. Aztán hirtelen elszaródik.....Steamen van meg.

(#7204) micafighter válasza #81999360 (#7201) üzenetére

micafighter
(Topikgazda)

Kb lvl 13ig eléggé kínszenvedés ha nagyobb harcba kerülsz, kevés a lőszer, gyenge a fegyver stb. Ha már lesznek értelmes fegyvereid jóval egyszerűbb lesz a dolgod, ez kb lvl 13-20. Sok működő build van, de ha nem jön be valami nem kell új játékot kezdeni, több respec mod is van amivel ujra tudod osztani a perkeket a karaktereden, így nem kell mindig ujra kezdeni, menet közbe tudod váltani a perkeket ha nem jönne be valami ;)

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#7205) SaGa59 válasza cyberwarfare (#7203) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Tiltsd le a tűzfalon a Fallout4.exe-t, hogy ne tudjon kimenni. Az elég, hozzá. Vagy használj vpn-t, míg falloutozol.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#7206) cyberwarfare válasza SaGa59 (#7205) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

De ennek mi köze a nethez? :DDD Na mindegy. Ezt a tűzfalas dolgot kipróbálom. Hát ha jó lesz. :R

(#7207) cyberwarfare válasza SaGa59 (#7205) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Ez a tűzfalas dolog nem jött be. Vagy lehet én csinálok valamit rosszul.....

(#7208) SaGa59 válasza cyberwarfare (#7206) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Az a köze, hogy akkor száll el, amikor a Creation Clubhoz akar kapcsolódni a játék. Valamiért bizonyos szolgáltatók hálózatából (amik fura mód főleg kelet-európaiak, de vannak köztük az USA-ból is néhányan) nem lehet kapcsolódni, hanem kiugrik a program. Ha letiltod a tűzfalon, vagy keresel egy vpn szolgáltatót, amelyiknek van kanadai, nyugat-európai vagy USA szervere és a játék idejére azzal kapcsolódsz, megszűnik. Ha nálad a tűzfal beállítással nem szűnt meg, akkor valamit nem jól csináltál.
Bőséges információk a bethesda és a Steam megfelelő fórumaiban.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#7209) Habugi válasza cyberwarfare (#7207) üzenetére

Habugi
(PH! addikt)

Könnyen le tudod ellenőrizni..

Steamet Offline módban újraindítod, a játék indítása előtt pedig kihúzod az UTP kábelt vagy a Hálózati kapcsolatokban tiltod a netet..

Amennyiben így megszűmik a probléma abban az esetben a tűzfalas tiltás köröd nem sikerült.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7210) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

Közben sikerült. Köszi mindenkinek. :R Nem jól adtam a kivételekhez.

(#7211) woryz

woryz
(senior tag)

Át kell értékeljem, nem is annyira bosszantó ez a kutya. :) De tényleg nem tud meghalni?

(#7212) blackhard89

blackhard89
(újonc)

Steam es verzio game of the year edition erdeti a játék windows 10 van a gépen frissítve van minden hardver Telepített elindul a főmenünél mikor kéri hogy nyomjon el egy gombot kidob hibaüzenet nélkül. Tud valaki segíteni!

(#7213) SaGa59 válasza blackhard89 (#7212) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Olvass vissza nyolc hozzászólást, ott a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#7214) cyberwarfare válasza blackhard89 (#7212) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Nekem is ez volt. Tiltsd le tűzfalon a fallout4.exe-t, hogy ne tudjon netre menni.

(#7215) blackhard89 válasza cyberwarfare (#7214) üzenetére

blackhard89
(újonc)

(#7216) blackhard89

blackhard89
(újonc)

sajnos még mindig nem enged

(#7217) cyberwarfare válasza blackhard89 (#7216) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Így.....

Keresőbe tűzfal...onnan meg már ugyan az a menüsor mint win7en. :R

[ Szerkesztve ]

(#7218) SaGa59 válasza blackhard89 (#7216) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Mert a víruskereső felügyelete alól vetted ki, nem a tűzfalat kapcsoltad be rá.
Gépház, Hálózat és Internet, Windows tűzfal, Speciális szabályok, Kimenő szabályok, Új szabály, Program, Tovább, betallózod a Fallout4.exe-t, Tovább, Tiltsa le a kapcsolatot, Tovább, mindhárom kockába berakod a pipát, ha nincs benne, Tovább, nevet adsz neki, Befejezés

[ Szerkesztve ]

(#7219) cyberwarfare válasza SaGa59 (#7218) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Kb ez van a videóban is amit linkeltem. Így már csak összehozza. :C

(#7220) blackhard89

blackhard89
(újonc)

Sikerült Nagyon szépen Köszönöm Profik vagytok :R ;)

(#7221) SaGa59 válasza woryz (#7211) üzenetére

SaGa59
(őstag)

A companionok, így a blöki is, amikor melletted harcolnak, csak lerogynak, de nem halnak meg. Persze ha felrobban velük együtt a fél környék, akkor talán mégis. Dogmeatból a Dogmeat A True companion moddal rendes kis négylábú terminátort lehet faragni, csak elveszi tőled az XP-t, mert ő fogja kinyírni a kóbor ellenfeleket, nem te.

Más: azt tudtam, hogy Dogmeat rendszeresen játszik egy plüssmacival, de tegnap egy mongrelt is láttam hasonlóan szórakozni, távolról. Amíg azt hitte egyedül van, egész jól eljátszott a macijával. Aztán vacsora alapanyag lett belőle…

[ Szerkesztve ]

(#7222) blackhard89

blackhard89
(újonc)

Olyan létezik hogy nem ment a játék ?
Vagy el kell vinni egy bizonyos szintig?

(#7223) cyberwarfare válasza blackhard89 (#7222) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Nincs szinthez kötve. Nézd át a beállításokat.

(#7224) SaGa59 válasza cyberwarfare (#7223) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Survival módban csak kilépéskor vagy alváskor ment, nincs kézi mentés és automata sem.
Építő módban nincs mentés a többi szinten sem. Harc közben sincs.
Egyébként mindig ment amikor átmész egy másik területre (amikor új pályát kell betöltenie).

(#7225) cyberwarfare válasza SaGa59 (#7224) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Ez oké. Csak használja is ezeket a modokat? Ha igen. Gondolom csak tisztában van vele. ;]

(#7226) woryz válasza SaGa59 (#7221) üzenetére

woryz
(senior tag)

Jobb úgy, ha csak jelzi a veszélyt, nem kell hogy legyakjon mindenkit helyettem. :) Mondjuk annak örülnék, ha meg is halna / halhatna... :) Kicsit veszélyesnek érzem, első nekifutásra (nah jó, nem első, de még nem jutottam túl messzire) a survival nehézséget. Vagy nem? :)

(#7227) SaGa59 válasza woryz (#7226) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Ha még sosem játszottál Fallouttal, akkor inkább egy közepessel kezdj. Meg kell tanulni, hogy mikor szabad harcba szállni és mikor jobb elfutni. Túlélő módban többször kell futni, mert nincs gyorsmentés, ágyakból sincs túl sok, ráadásul bünteti, ha csak azért alszol egy órát valahol, hogy mentésed legyen. Nagyobb az ellenfelek sebzése rád nézve, a tiéd meg kisebb rájuk. Kell kaját szerezni, meg vizet, de a kaja nem gyógyít meg, csak a kötszer és a gyógyszer. Vannak modok, amik még ezt is tovább viszik egy kicsivel, további nehezítéseket tesznek hozzá. Pl a Horizon, ami kifejezetten a survival módhoz ajánlott. Több SPECIAL ponttal indulsz, cserébe alig van használható fegyver az ellenfeleknél, kevés a kaja, a vizet tisztítani kell, stb…
Egész más stílust igényel, mint az alapjáték.

A blökit, ha útban van, hazaküldheted. Igazából csak egy alkalommal van rá mindenképp szükséged, de akkor oda is jön hozzád, ha veled van, ha nincs.

(#7228) Warton válasza SaGa59 (#7227) üzenetére

Warton
(senior tag)

Azért szerintem a Survival mód adja meg az igazi hangulatát a játéknak, meg egy csomó mindennek az értelmét. Igen, rohadt nehéz az elején, főleg azért mert egy csomó játékidőt veszítesz el, mert elindultál egy questre beleöltél fél órát vagy még többet és a végén lelőnek és mivel nem mentettél kezdheted elölről. És igen ez frusztráló, de azért egy bizonyos szint elérését követően már könnyebben megy minden és nem fognak tudni olyan egyszerűen kinyírni a raiderek.

De azért elég sok helyen van hálózsák, ahol tudsz menteni, csak ez normál játékmódban fel se tűnik, mert ott mindig ott van az F5 gomb.

(#7229) bitpork válasza Warton (#7228) üzenetére

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mondjuk a halozsakok egy resze eleg jol el van dugva... minap repkedtem a jetpackal olyan helyekre ahol a sima ugras mar nem eleg es egy par padlas meg teto igazan meglepett.

#eci ~~~ secundarium verecundiam ~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#7230) woryz válasza SaGa59 (#7227) üzenetére

woryz
(senior tag)

Igen, most a normál nehézségen kezdtem, ami miatt gondoltam a survival-re hogy meghalhat a kísérő benne, ha minden igaz. Mert elég illúzió romboló, hogy csata után feltápászkodnak (mondjuk nem is értem, mit vagyok ennyire ráizgulva, Dragon Age: Origins-ben is így volt, és ott tudtam ezzel együtt élni, szóval nem értem magam :) )
Noh, akkor a survival mód egyelőre kimarad, és nekiugrok újra, remélem 7végén a játéknak.

(#7231) batman91 válasza SaGa59 (#7208) üzenetére

batman91
(senior tag)

Nem is értem, hogy miért nem javítják már ki ezt a problémát. De a fallout4.exe tűzfalon való tiltásakor, azért a felhőbe mentés működik ugye? Mert én is ezt használom, csak azért kérdezem. Nem a végén nekem még nem szinkronizál, aztán nem lesznek meg a friss mentéseim.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7232) SaGa59 válasza batman91 (#7231) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Ha a fallout4.exe-t tiltod, akkor igen, mert a mentés és az achievementek kezelését a Steam kliens csinálja. De választható a VPN használat is, ott nem kell tiltani semmit, csak a VPN klienst elindítani. Én a windscribe-ot használom. Ingyenesen havi 10 giga forgalmat adnak, nekem ebből a váltásig maradt 9,5 giga, szóval elég, még másra is jut. Némelyik amcsi szerverük is beleesik a blokkoltak közé, így ha arra kapcsolódik, akkor ugyanúgy kidob, de ez húsz alkalomból egyszer fordul elő. Olyankor váltok Kanadára vagy Nyugat-Európára.

A javításra ne is számíts. A hiba nem újkeletű, csak eddig nem volt ilyen durva. Azoknál jelentkezik, akiknek eddig akkor volt CTD, amikor a főmenüből megpróbáltak bemenni a CC vagy a Mods almenübe. Skyrimosoknál is hasonló a probléma, gyakorlatilag a CC kitalálása óta létezik és nagyívben tojik rá a Beth…

[ Szerkesztve ]

(#7233) batman91 válasza SaGa59 (#7232) üzenetére

batman91
(senior tag)

Akkor most megnyugodtam. :K De nem értem miért nem foglalkoznak ezzel a hibával? A vicc az egészben, hogy még a Skyrim is ugyanezt produkálja. Két játékot is hazavágott ezzel a Bethesda, szégyen. :(((

(#7234) vottokar

vottokar
(senior tag)

Az egészben az a jó, hogy fogalmam nincs, hogy mi alapján szelektálnak. Otthon az elmúlt pár hétben kb. kétszer indult el gond nélkül, a munkahelyemen kétszer nem indult, amúgy jó simán. Amikor dolgozom, mindig megpróbálom. A net mindkét helyen Digi által szolgáltatott. Maximum ugye otthon natból kikért címem van, a munkahelyemen fix az ip cím. A gép ugyanaz.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#7235) Gabrikovics

Gabrikovics
(fanatikus tag)

Sziasztok ! Nem régen kezdtem el játszani a Fallout-tal mert vártam a használható magyarítást . A gépemben 4 Gb ram volt ezért komolyan laggolt , most cseréltem 8 Gb-ra és a játék sebessége úgy felgyorsult hogy játszhatatlan . A v-sync már beállítottam az .ini fájlt is átírtam 1-re de még mindig túl gyors , nem találtam megoldást . Valaki hallott már erre gyógyírt ?

A teljesítmény csak pénz kérdése ! http://prohardver.hu/dl/upc/2015-06/377368_5000_mhz.jpg

(#7236) Habugi válasza Gabrikovics (#7235) üzenetére

Habugi
(PH! addikt)

Nem teljesen tiszta h mit állítottál vsync ügyben mivel alapból működik, ugyanakkor annak kikapcsolásától a Skyrimhoz hasonlóan hajlamos meghülyülni a játék.
FRTC-vel és egyéb FPS lock eljárásokkal szokás megfogni 70-80 FPS magasságában, kikapcsolt vsync mellett.

Btw.., van valakinek ötlete mit tartalmaz az a ~600MB amit ma lejött Steamről a játékhoz?!

Próbáltam róla infót találni de mission failed. :o

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7237) cyberwarfare válasza Gabrikovics (#7235) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Látom radeonod van, de lehet, hogy ott lehet ilyet csinálni. A Fallout4.exenek állítsd v-syncet a videokártya programján belül. Jobb klikk az asztalon és ott lesz. Nálam is volt ilyen nvidián. Ezt megcsináltam és jó lett. Olyan volt mit a gyorsított felvétel. Most is 144fps-en áll. Néha még így is fura kicsit. Lehet tényleg lejjebb kéne lockolni.

(#7238) SaGa59 válasza Habugi (#7236) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Egy 1.10.64-es verziójú exe, a Fallout4 - Meshes.bsa-hoz, a Fallout4.esm-hez, a Hellfire powerarmorhoz meg az interface ba2-höz nyúlt hozzá. Az nem derül ki sehonnan, hogy mit módosítottak vele.

A verzió váltás miatt az F4SE használók kicsit nem játszanak. Ma jött ki az új verzióhoz az MCM módosítás, meg még néhány mod verzióillesztése.

(#7239) Gabrikovics válasza Habugi (#7236) üzenetére

Gabrikovics
(fanatikus tag)

Na szóval már mindent kipróbáltam , visszavettem az FPS-t 60-ra a v-sync ki és be kapcsoltam a felbontáson variáltam , mindig olyan gyors volt a játék hogy nem lehetett vele bírni .
Aztán mivel semmi mást nem csináltam csak RAM-ot cseréltem ezen kezdtem agyalni namármost a régi memóriám eg Kingston HyperX 1600Cl9 2*2 Gb volt amit én 1866Cl10-en járattam az új ramom egy G.skill 2400Cl11 2*4 Gb amit 2132Cl11-re lőttem be . Most visszavettem 1866Cl10-re ÉÉÉS voala a játék megint rendes tempóban fut !!!
Na de kérdem én mi a fenéért ?

[ Szerkesztve ]

A teljesítmény csak pénz kérdése ! http://prohardver.hu/dl/upc/2015-06/377368_5000_mhz.jpg

(#7240) batman91

batman91
(senior tag)

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy mi a neve annak a mod-nak, amivel ki lehet íratni az egész párbeszéd szövegét? Már a kezdetektől fogva zavart, hogy nem látom az egészet ami el fog hangzani. Köszi!

(#7241) batman91 válasza batman91 (#7240) üzenetére

batman91
(senior tag)

Azt hiszem megtaláltam: [link]

Eléggé korrektnek néz ki a felépítése, remélem működik is a jelenlegi verzióval.

(#7242) Habugi válasza SaGa59 (#7238) üzenetére

Habugi
(PH! addikt)

Kösz szépen! :R

(#7239) Gabrikovics:

Hát őőő.. :D

Az a helyzet hogy általában kihívásként tekintek a PC-s anomáliákra de ez amit leírsz ez.., így ~20év után valami új. Konkrétan lövésem sincs.

(#7243) SaGa59 válasza Habugi (#7242) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Kijött hozzá az F4SE is.

(#7244) Nyethuszar

Nyethuszar
(tag)

Lehet tudni mikortól lesz az ingyenes hétvége steamen ? Február1-4 ig írják... De még mindig fizetősnek írja..

(#7245) Nyethuszar válasza Nyethuszar (#7244) üzenetére

Nyethuszar
(tag)

Na megvan, lejött steamre, de a launcher után azonnal "Application Crash" ... Fájlok ellenőrzése megvolt, semmi eredmény. Modok nincsenek fennt. Vga driver a legújabb. A dokumentumok mappából is törölve lettek a grafikai beállításos fájlok,de semmi változás.

(#7246) SaGa59 válasza Nyethuszar (#7245) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Olvass vissza pár hozzászólást. Te is belekerültél azok sorába, akiknek kinyírja a CC a játékot. Gyógyszer: a tűzfalon blokkolni kell a Fallout4.exe kimenő forgalmát. Akkor túl jut rajta és nem dob ki.

(#7247) Nyethuszar válasza SaGa59 (#7246) üzenetére

Nyethuszar
(tag)

Megtettem amiket írtál, az Eset tűzfalában blokkoltam a kimenőt,de ugyan azt az "AppCrash"-t kapom..
A sima Fallout 4 exet meg a Launcher exet is blokkoltam. Hiába, nem jut túl rajta..

up: a windows tűzfalban is elkövettem, de semmi eredménye.
steam offline semmi eredménye, utp kihúzásának se
De mivel az összes steames játék szépen fut, elindul csak ez nem akar, hanem hibával boldogít, így az ingyenes hétvége felejtős számomra. Pedig terveztem megvenni, de ha nem tudom használni akkor felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#7248) Habugi válasza Nyethuszar (#7247) üzenetére

Habugi
(PH! addikt)

Zárd rövidre a softveres/emberi hibalehetőségek listáját, Steam offline módban indít, UTP ki vagy hálózati kapcsolatokban letiltod a netet.

Ha így sem indul akkor a CC-s jelenségtől független, egyéb problémád van, softveres.

(#7249) micafighter válasza Nyethuszar (#7247) üzenetére

micafighter
(Topikgazda)

Egy dolgot erdemes még megpróbálni, minden overlay dolgot zárj be, tehát steam overlay off, az összes egyéb overlay program (pl afterburber) zárd be, vga driverben is offold az overlayt, és minden háttérben futó programot (a vírusirtót is) zárd be.

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#7250) Sunsetjoy válasza Nyethuszar (#7247) üzenetére

Sunsetjoy
(tag)

Gondolom már mindegy, mert az ingyenes hétvége lejárt... de én is odaírom, amit micafighter említett, hogy ha máskor is felmerül ez a hiba másnál, lehessen ötletelni.

Az ilyen afterburner/rivatuner programok, amik osd-t raknak a játékokra (a képernyőre), avagy overlay üzenet, stb. és nem a Steam, hajlamosak alapbeállítások mellett kirúgni a sámlit a Fallout 4 alól.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://retemu.blog.hu | http://fallouthun.hu | http://sunsethungary.atw.hu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.