Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz .LnB #3068 üzenetére

    "nem tudom összehasonlítani a korábbiakkal"

    Fallout-1:

    Ott a fő küldetés(sorozat) első nagy lépésére konkrétan 150 napod volt! Ha szartál rá, ~30-20-10 nappal a lejárta előtt kaptál kétségbeesett hívásokat a bázisról, hogy remélik jól vagy és kurvára sietsz haza a water chippel (óbocs, spoiler)! Jah, ha nem teljesítetted, game over volt. Szóval érted, ha el is kezdtél megfeledkezni az életről, volt egy kb. jól teljesíthető alap quest, amire hihető módon emlékeztettek, hihető fontossággal, és ha az megvolt, NA AKKOR mehettél nyugodtabban felfedezni a világot.

    szerk2: Fallout-2 detto, ott is volt időhöz kötött első nagy quest segítség-kiáltásokkal, hogy hol vagy má', csak ott (ha jól emlékszem) nem lehetett időben vissza érni, ami rávitt a fő-quest folytatódó ágára...

    (Azon tényleg én is mosolygok, amit már vagy 1000-en írtak, hogy leölik/kinyírják a teljes családodat, aztán mész agrármérnöknek a kistelepülésekre. Én sem tudtam beleélni magam a családom elvesztésébe, hát megindultam motyót keresni a világba.)

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák