Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    2019.11.03. —> 101,9 kg
    2019.11.10. —> 99,3 kg

    Picit túltoltam a svéd gumicukrot a tél elején, most akkor keményebb beavatkozásra van szükség.

    Vettem két adag HUEL port. Vaníliás és banános. Kedd óta nyomom. Elvileg benne van minden, ami kell.

    Az edzős proteines italokhoz képest nem olyan édes, valamint sima csapvízzel keverve sem lesz olyan undorító vizes íze. Inkább olyan, mint valami nagyon minimálisan ízesített műzli folyékony formában.

    Reggelire eszem reggelit mindenfajta változtatás nélkül. Tehát simán lehet sonka vagy kolbász vagy szalonna vagy rántotta. Tejjel, kávéval. Most egy hete fájt a torkom, így még mézeskenyér is lehetett reggeli végén.

    Ebédre pici adag főtt étel, aztán egy shaker HUEL. Vacsorára egy shake HUEL és kis gyümölcs.

    Egyébként se csoki, se cukorka, se alkohol. Teljes stop cukor fronton leszámítva a gyümölcsöt.

    Meglátjuk hogyan haladunk tovább. Ha lemegyek 95 kg-ra akkor nyert ügyünk van. Elvileg most ki kellene laposodjon a görbe, egy hét alatt 2 kg túl gyors.

    Vettem 2 pici fél literes shakert, egyiket viszem a melóba és egy befőttes üvegben tudok vinni port is. Aztán akkor ebédre shaker és esetleg valami gyümölcs. Meglátjuk, hogy délutánra hogyan szikrázik majd a szemem.

Új hozzászólás Aktív témák