Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Totyi

    őstag

    válasz Tifusz #58 üzenetére

    Helló!!Megmondom én Neked sebtiben,hogy miért!!!Láttam a prohardver(reklám helye)táp tesztet!!!És ha hiszed,hanem a codegen az uccsó helyen végzett!!!Arra lettem figyelmes,hogy ha leterhelem a proccot,lelassulnak a ventik.Nem nagyon,de hallani.És kicsit beszartam.Aztán megnéztem core feszt és0.1-0.12 voltot ingázik!!4Na most nem toom,ez mennyire egézséges;ezért kérdezek vmi okosoktól!!!!

    Azt tudom,hogy a teljesítmény felvétel nincs 400 watt,mert megmértem!!Kb 300-320 watt körül van.itt az áramingadozás a lényeg!!!

  • b0unCe

    aktív tag

    válasz Tifusz #58 üzenetére

    A tapasztalatlansag beszel beloled.
    Azert kell neki uj tap mert: Erősebb terhelesnel se birja mar.

    Masreszt. Az en configomat is elbirna egy 200wos acorp. De nem biznam ra 10 percnel tovabb. Egy 360as de inkabb 420as chieftecet kéne vennie.

    Összehasonlitas kedveert az en konfigom 205w korul zabal, mig az ove 320w felett. Hány olyan esetrol halottal ahol acorp codegen varganae tap agyonbarmolta az egesz konfigot? Es hanyat zalman chieftec enermax harmasbol?
    Mi lesz vele ha vesz egy gef 6800at? Akkor mar kozeliti a 400wot. Es a kodgány meg a sajat teljesitmenyet is alig tudja tartani. En a 200wos fogyasztasomat epphogy ra merem bizni egy kozepes minosegu (de joval codegen minoseg feletti) tapra ami 350wot bir a ráirtak szerint.

    ''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

  • mr_ricsi

    veterán

    válasz Tifusz #58 üzenetére

    ''bár ő ezt nem írta le''
    De azért látom, hogy sokan javasolnak úgy dolgokat, hogy nem nagyon értenek hozzá:
    - A PH! rangra hajtanak, ezért minden létező témához hozzászólnak, és az általános vélekedés szerinti ''legjobb'' márkát javasolják. (Pl. amikor a teszteken az Ati nyer, akkor Atit, amikor az AMD, akkor AMD-t) Általában 1mondatos hozzászólásokat követnek el, mert gáz lenne számukra, ha indokolni is kellene a javaslatukat. (Így aztán 1-2 hónap alatt PH!addikt lesz belőlük. :Y )

    - Van egy vágyálmuk, ami (valami miatt) elérhetetlen a számukra, és mindenkinek ezt javasolják.

    - De legkevésbé a ''más farkával'' típust útálom, aki tesztbrigádnak használná a másikat: javasol neki valamit (költse inkább a másik a pénzét), aztán ha nem kedvezőek a tapasztalatok, akkor saját részre már nem venné meg.

    Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

  • Adi

    senior tag

    válasz Tifusz #58 üzenetére

    Attól nem lesz jobb egy CD-író, hogy gyorsabb, mint a másik. Egy Plextornál pláne nem. :DDD

    Én is elpasszolhatnám az itthoni, ''lassú'' 40/12/40-es IDE Plextoromat, és vehetnék valami újabbat és gyorsat. De talán mégsem. :)

    ldm start-reconf primary

Aktív témák