Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hovi

    aktív tag

    válasz pilipi #3296 üzenetére

    Nem lenne rossz gondolat a Simple mint univerzális app. Az NFC-s fizetés kritikán aluli. Szót sem érdemel. Viszont a parkolás, az ételrendelés s főleg a QR kódos fizetés (SimplePay) jó dolog. Nekem be vannak reggelve a kártyáim, s ahol lehet (szerencsejatek.hu, számlák stb) ezzel fizetem a havi számlákat. Kényelmes, hogy nem kell megadni / elmenteni a kártya adatokat a webhelyeken. Használtam egy időben az NFC-s fizetést. Lassú volt, +ahogy te is írod hol volt token hol nem. Általában hol nem... Aztán KH mobilbank. Na, az mindig működött csak az is lassú volt. Sokáig kellett ott tartani a terminálnál a telót. + a tárca PIN. Régen 5ezer, most ugye 15 ezer felett vagy eleve tárca PIN-nel indítom a fizetést (belépve az alkalmazásba) vagy érintek aztán tárcaPIN s ismét érintek. Ezzel szemben a GooglePay marha gyors. Tényleg elég a terminálhoz közel rakni a telót, s már csippan is. PIN meg ugye felejtős, nem van. Novembertől csak a Gpay-Curve-t használom, eddig 2-3x hagyott csak cserben. Akkor is a Curve-vel volt valami gebasz. Ekkor ugye NFC alapértelmezett alkalmazás átvált KH-ra, s megy azzal a fizu. Használom mögötte KH credit és debit, Revolut sőt OTP-s kártyát is ritkán. Megy szépen minden. Sőt, a creditre jönnek is a visszatérítések pedig a számlakivonaton mindig külföldi kártyás vásárlásként könyveli. Szóval így kellene ennek működni. Jó lenne ha ideérne hivatalosan is a GPay. S olyan jó dolgunk lehetne mint az almásoknak. (használtam egy ideig az almát, gyors nagyon, s sosem volt vele baj)

Új hozzászólás Aktív témák