Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i2k

    senior tag

    válasz cyberkind #142815 üzenetére

    Itt is és ott is mindig felvetődött, hogy mennyire "jogos" a fejlesztők/kiadók által elkért +10 (most már lassan +20) dollár/euró, mert:...
    ..."hát legalább 2 évtizede nem nyúltak az árakhoz, a játékfejlesztés meg drága"-mantra jegyében megérdemlik...

    Közben meg Unreal Engine/Unity-ben hétvégi projektként össze tudnak dobni a júzerek egy (mittomén) Palworld-öt (igaz, szanaszét lopott ötletek alapján), és degeszre tömhetik a zsebeiket, és a júzerek se érzik szarul magukat játék közben...

    Szóval, értem én, hogy legyünk konformisták, hajoljunk meg a nagy cégek akarata előtt (mindre: nem), de ne legyünk mégse hülyék, hogy rábólintunk (a pénztárcánkkal) a 100 dollár/eurós árra...!

    //Gépfejlesztéssel térnék vissza az online gémingbe, de ha 80-100 juró lesz a belépő + kismillió DLC/Season/Season Pass: engem felejtsenek el, ledobom a mikrofont, és inkább rajzolok zsírkrétával a homokba...

    [ Szerkesztve ]

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Új hozzászólás Aktív témák