Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz ZsZso #135226 üzenetére

    Ha csak a kettő közül lehet választani akkor inkább ne a Fenyx-et. Hú, tettem bele egy 10 órát, de már ennyiből lejött, hogy olyan tipikus Ubi-s játék... Pedig első 3 AC-t imádtam, platformereket is kamázom, így látatlanba a Zelda BOTW is tetszett, meg is örültem mikor kijött az első trailer, hogy megcsinálják ezek pécére, aztán... Hát tök csalódás. Valahol el is akadtam benn, de valahogy az egész nem áll össze, párbeszédek bénácskák, sztori tök érdektelen, iszonyatos grindfest az egész.

    De ha már gaming: tegnap végre volt időm játszani, pont ilyen Switch-re ajánlott legjobb játékok YT videót néztem, a listában ott volt az A short hike [link]. Na mondom mi ez a indie csoda... Steamen whistlistezve volt, de látom epicen már osztogatták ingyen, na mondom remélem be volt húzva. És hát igen. Kellemes kis kikapcsolódós sétaszimulátor. Picit olyan Firewatch-os, de ebbe azért több az interakció. Aki szereti az ilyesmit annnak ajánlom. Grafikát mondjuk én erről a nagyon pixelesről egyből húztam is fel. Így még szép is volt.

    [ Szerkesztve ]

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák