Hirdetés

Aktív témák

  • TcK-BOY*

    tag

    Sziasztok, akad egy eladó(én), és akadt egy vevő(nem írom ki a nevét, még megsértődik).

    Eladtam neki egy HD3650-es VGAt. Ami persze hibátlan teljesen. de tényleg, sőt még garis is. Tegnap írt, hogy nemjó a kari vegyem vissza megírtam neki, h nemtom egyenlőre mert nincs pénzem(mivel tartozásaim vannak), mai világban ez nem újdonság. Amíg én ma is dolgozok, jöttek tőle sorra PM-ek, amiket ma tudtam elaolvasni, amint hazaértem melóból. Az agyáig nemjutott el, hogy dolgozok, azt nemnézte, hogy mikor voltam fent utoljára. De a fenyegetőzés az ment neki. Rendőrség, meg kivel nem érdemes üzletelni tpic... stb... stb...
    Írtam neki, hogy visszaveszem ok. Erre most ő nem jön felm, ár 3órája PH-ra, és nem tudunk beszélni. Erre keresgélek Aprón- találok tőle egy topicot. HD3650-em van TVre kötöm és kicsit szürkés a kép. , na akkor hogy is van ez? Először nekem azt írja nem megy a gép vele, 3 órával(előtte!), már azt kérdezi, hogy tudja a TV-re állítani a vga-t, na hogy is van ez? Mit tegyek? Értelmes hozzászólásokat köszönöm! :R

    • Tisztelettel: TcK-BOY* •

Aktív témák