Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz BerserkGuts #27 üzenetére

    Azért az érdekes meg még,ha vesztünk, és belesz*rokként csak 1-2 egységet akarok húzni, akkor is legalább 60 kill összejön, vagy nem látod át a pályát (van jó pár map amit én sem látok át), vagy balszerencséd van.

    Az biztos nagyon sokat függ karakter/squad felépítésen és, hogy milyen perk/milyen stukker van a kézben.
    Tipp:
    Illetve pálya típusától is. Pl, ha szük helyen kell foglalni pl a Pályaudvaras pálya, oda kiváló az SMG, fogsz 4smg+1engi, foglal, jönnek lősz 3-5 kill, foglalsz jön lősz 4-6 kill, arra kell vigyázni nehogy a burádat lőjék keresztül, illetve néha a nagy futásba megállni és bevárni az idióta ai-t. Játékosok többségének ennyi se jut eszébe, hogy észrevettem, mert simán jön mesterlövésszel a fél csapat egy belteres védelmi szituációban...

    ---
    Engem csak a csalók b*nak fel általában (Berlin, 2 pont orosz oldalon, német prémium gewerh-rel becampel, és ossza a fejeseket mindenen keresztül... 200kill...), bár mint mondtam latenight kocka vagyok, ilyenkor meg drasztikussan kevesebb van.

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Hauptmann

    addikt

    válasz BerserkGuts #27 üzenetére

    A 100+ killesek valószínűleg csalók. Bár, egyszer-egyszer, pár jó találat repeszrombolóval, tüzérséggel, repülőbombával, és összejöhet, de rendszeresen nem.

    A csalók, és a szovjet/szövetséges oldal felé lejtés néha elveszi az ember kedvét a játéktól, de még mindig kevésbe irritálóbb, mint a kurvadrága Tarkovban a faszszopó csalók.

Új hozzászólás Aktív témák