Hirdetés

Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Sirály nekem is van blóóógom hmm még nem tudom lessz e haszna .......majd kiderül.


    2005,08,18

    Csütörtök ......az már majdnem péntek de mégse hmm szar nap az asszony kitalálta ,hogy vendégsereget vár ( család ) csak az a gáz ,hogy 1 szobában van csak bútor ...... :( hmmfff persze erről csak utólag értesít nemmgááz jelleggel majd alszunk a kanapén stb stb GRRRRRR nem akarok kanapén aludni ....Degááz minekis írom ? END

    2 A befogadott macs megint hülye ....GRRR adok neki enni hátha megnyugszik ha nem akkor ...................

    ;]

    Tovább blóóóógozok ......blóógfüggő lettem ....biztos van olyan igaz csak drogfüggőről hallottam de a blóógfüggő is jó csak nem üt annyira nahh mind1:F

    Asszem le kéne csillapodni és kéne venni egy doboz Vouge -ot + néhány sőrt és mellé 1 ReD BuLL-t .....azt fogom tenni .

    [Szerkesztve]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    1x vot hol nem volt , fent sütőtt a hold én meg az 1x1 es formácíóban lebattyogok a közértbe .......már a lelki szemeim előtt látom a heinekken es üveget + iszom a spéci párizsban vett Absinthból is egy kicsit ma beseggelek rendesen ez FIX elhatározás

    [kép]


    azon töröm a fejem meg kéne nézni a FroM HeLL C filmet dvdn ...az lessz az pont nekem való

    :R

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Ezt be kell tennem SRY a sok kép miatt igérem nem lessz sürün előfordúló dolog nálam de ezt megmentem az útóblóógnak :D


    [kép]



    [Szerkesztve]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Kisfas.om a felettem lévő lakhandit eladták uszkve 1 hónapja EGY Parasztivadék ügyvéd + feleség vette meg vén fas. mind a 2Ő . Nem elég ,hogy 2 hete verik szét a lakás de megjelenik ma egy takony amikor jöttem haza a közÉRTből és beszól hagyd már nyitva az ajtót ......hmmmmmmm minek ? bla bla bla bla .Khmmm jóvan gyere pajti ........olyan KOKROCS feje vólt ,hogy beszarás egyből az jött le az űgyvéd úr annó bevert az asszonynak és munkált rajta persze a végén bent hagyta a sMaTTYot és ez lett belőle ..........ha igy haladunk kihal az emberiség és ilyen mankik lesznek helyette ........bakker miért a FromHell-t vettem ki miért nem a Majmok bolygóját .......ez tuti főszereplő lett volna benne !:C

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Várok a kajára .....debreceni A La főzve plus mustard ....azon tépelődők jön gusztus 20 megint tele lessz a környék ''turistával'' akik az adófizetők pénzén eldurantott 500+ Milliót nézik és közben vedelik az olcsó sert lityószám dejóóóólessz ha vége lessz kb éjjel 1 re :( .......kéne venni egy falka PiTbullT és rájuk engedni .... a szomszéd Laci bá csinálja jól Ő minden gusztus 20 dikán lelép a balcsira a feleségével és a kutyával megnézni a tavat ott állítólag nem kell a répát számolni a bokorba zuttyantott okádásban ....fas,om ha meglátok egy suttyót aki bebassza a ház közös kertjébe a seresdobozt akkor hozzávágok egy egész rekesz üres üveget ;] és megfejelem az '' ajándékot '' boxerrel mért gyomrossal .

    épp ideje filmet nézni és az absinth -os üveg fenekére nézni kicsit .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Péntek :


    Fáááááááááááááj bass.ameg a fejem éjjel sikerült a sört Absinth-al vegyiteni meg is lett az eredménye .......reggel 4 kor felkeltem egy orára mert ebben az üveg italban van egy kis plussz gyárilag amitől az ember bekandzsizik nos ez sikerült 4 kor még kovájogtam úgy ,hogy kerek 12 kor hajtottam le ......hmm ma szünetet tartok az fix ! .......Legközelebb csak tisztán Absinth játszik

    [kép]



    Ennyi maradt az üvegben :(

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Ez a nap kerek lessz :( a macs BERECCSINTETT a lábtörlőre .khmmm ezér meglakol ! Lefürdetem mert háát olyan lett a se..e :(

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Blóógom , Blóógom mond meg nékem Mi A fas.t egyek ma délben ?.....realizálódik a gondolat ,hogy kaját kell szerválni és ha már kaját szerválok akkor az italkészletetről se kéne megfeletkeznem ....Vangogh kedvencét kell vegyek mert tegnap leapadt a készletem :((

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Megjelen egy arc = Kudarc ? neve kukkerméker volt hmmm segítőtársakkal írtunk neki egy elemzést ,hogy ki a pöcs ő valójában ?

    Igen! Ezt is megéltük! Itt a Prohardver Fórum történetének legnagyobb rejtélye! Ki is valójában kukkermakker? Gondolom, már sokatokban felmerült ez a kérdés. Most itt ez a topik, ahol feltehetitek ezügyben elfojtott kérdéseiteket! Nincs többé szorongás. Fény derülhet a rejtélyre! Ki is valójában kukkermakker, aki ma délelőtt regisztrált a PH-ra?
    A Tisztelt Moderátoroktól kérem, ne zárják be ezt a topikot, mivel rendkívül fontos a PH jövője szempontjából! Megértéseteket előre is köszönöm!



    Nos kicsoda kukkerMáker? ez lenne a mai napi 1000 forintos kérdés a rertó virtuális kapcsoltam játékban ? Ennek felderítésére meghívtam körünkbe Szent pétert a vatikán viharelemző és előrejelző központjának oszlopos tagját és leÓkát a sereg divatszakértő homológus/urológus/szexológusát ,hogy segítsenek nekem !


    Nos Péterkém neked mi a véleményed ? :

    Had kezdjem azzal ,hogy a PH nemver bottal csak napi 5 bolondal mert a bolond NEM butit hanem nyomorba dönt !


    Ehez nekem is lenne némi hozzáfüznivalóm .........mondjad leÓka !

    Szerintem azér kukker a neve mer olyan nagy kukker és szegénykém nem találja a helyét ebben a furi világban , DE ha elfogadsz egy tanácsot leÓkától akkor tudd meg ,hogy a NagyKukker a divat ! és ahogy az ábrázatod elnézem szerintem neked egy olyan elton john os kukker jól is ÁLLna

    Köszönöm LeÓka.

    Mint látjuk sokkal nem jutottunk elöbbre de egyben megeggyeztem az elemzőtárssakkal ......KukkerMáker a nap bolondja és ezügyben keresse fel anyukáját vagy kezelőorvosát további sanax adag emelésért



    Nemtudom megkapta E? de szeretném ha megkapná mert súlyos Agyi keringési problémája van és ezügyben kéne neki kavingtont+sanaxot szedi ....DESOKAT!

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Kezdődik a gusztus 20 banzáj ...Fas.om a felettem frissen beköltözőtt FASZ lesöpörte a szemetet a teraszkámra ! A hülye Paréj én bosszúból és nevelő célzattal Salivát halgatok kb olyan hangerővel ,hogy még a lépcsőházban is igen hangosnak tünt ...hála Mr B&W ASW 1000 subnak :) avagy ahogy a BF világában mondanák ...fogom a vasat , felmegyek a hálóra és ütőm a parasztot !:C

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz (ÉN)közPONT #10 üzenetére

    MÜKŐDIK :C egyből kuss lett felettem .......nehogy már az ügyvédúrnak minden szabad legyen !...........éjjel folytatom.....nem is rossz gondolat:U

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Csillagidő :15.59 ..........az ég 1 adta világon nem történik semmi.......csak szar dolgok jönnek egymás után , ez egy ilyen ország .....még az ügyvédem is lehangoló választ adott a járműgaracia ügyemre mert jó ha megúszom 1 mill buktával és 2 év perrel ......GRRRRRRR kéne egy lottó 5 ös akkor lesza.nám vagy épp hazavágnám a kereskedőt ? ;] aki szarik a fejemre .....remélem lessz még ''karácsony'' akkor PAYBACK !!! ......nálunk a gengsztereké a világ ..hhmm a kereskedő csóka max 32 és 10 Milkás bicajjal jár + kocsi+busz+ház+szervíz+80 milliós raktárkészlet HONNAN A FAS.BÓL lett rá pénze ? vajon kit nyírt KI érte?:F


    End Of Line

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Dejóóóóó holnap péntek !!!! de addig túl kell élni a mai napot valahogy . Nos a mai program üzletheiség nézése a vállalkozásom számára ami nem lessz könnyű felada mert nem tudom hol találok budán olyan 60 nm es helyiséget ahol az önkormányzat megengedné azt a tevékenységet amit csinálni akarnék ...... :F
    Unió rulz :(((

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Fasza csak pénteken van félfogadás az önkormányzatnál ''DEJÓÓÓ'' akkor a next day lessz a bevetés napja amikor megrohamozom az önkormányzatot mindenféle kérdésekkel amire valószínűleg egy kiélt 30 as (szétkefélt) titkárnő fog olyan szarok a fejedre jellegű választ adni .......


    Előre látom lelki szemeimmel , odamegyek , sorba állok mint daniel a taxiban és még azt a kurva marseillaise-t se fogja elénekelni nem ,hogy segitőkész lenne a havi 200 K ért meg a jattokért ( amit hallottam akár havi 200-300 K is lehet ) amiket azért kapnak ,hogy a gázos engedély nélkül üzemeltetett/épített dolgokat elboronálják.

    hmm hol a motoGP3 demo ? Lets play :C

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    hmmm kit találtam a PH-n ........???????? Egy régi csokis ( Csokonay müv ház 15 ker ) havert a 90 es évek elejéről BESZARÁS de kicsi a NET . Egy közös ismerősről kérdeztem és pozitív választ kaptam ....amitől a kedvem is jobb lett :) ..........még a végén összehozok egy öregfiúk találkozót ?


    nem lenne rossz.

    Más van egy olyan érzésem ,hogy twiggydoll-al beszéltem élőben .....talán járt a wigwamba ? ki kéne deríteni:F mert ahogy nézem kevés a hozzánk hasonló figura a PH-n asszem ezért 1x felveszem vele a kapcsolatot .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    15.55 Indul a főzés projekt jókai bablevest fogok főzni bográcsban hmmmm defini lessz .....csak kevés babbal mert nem akarok ütvefúrót játszani . Lassan neki kell látnom mert 3,5-4 óra az elkészítési idő .

    [kép]


    ilyet ni:R

    [Szerkesztve]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Csillagidő 17.28 ......szépen rotyog a kaja ......már korog a gyomrom ...valahogy erőt veszek magamon ,hogy lebattyogjak a közértbe további hozzávalókért.

    ha nem gatyásodok le teljesen akkor este megnézem a collateralt Michael Mann-tól nem semmi filmeket csinál az a pali igaz ,hogy x évenként van 1 filmje de az olyan IS ! :R

    [kép]

    El tudnám viselni ithon is .....1x megveszem ha lessz rá + keret az fix!

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    BEszarás visszatértem :D 7 hónap és istentudjahánynap után !!!

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Csillagídő faszomtudjahány : Költözés van a levegőben ....és ha mindenigaz egy másik országba..jó lenne ha összejönne mert ezen a páston már csak a rohadt almát tudom összeszedni ..mert nem vagyok a Gyurcsány elvtárs/kartárs rokona ( valahogy nem bánom ! ;] ) mind1. Nagy igyekezetemben el kezdtem megszüntetni a sok kacatot a lakásban :kurvasok motoros ujság/katalógús +pc szakkönyv , régi könyvek ,papírok, lim-lom,doboz+hungarocell ,stb hehe 8 120 literes kukás zsák jött össze FULL megtöltve kb össz mennyiségben vagy 200 Kiló szemét jött össze :Y + a használható dolgokat kiválogattam és egy kis részét már is felraktam a PH LimLOM apróba hátha vki nek még jól jönne mivel baráti áron adnám el öket legalábbis ez a terv ! Igaz a költözés még odébb van mert a legnehezebb a lakást lessz eladni mert áll az ingatlan piac legalábbis ezt mondta az ingatlanos csaj mert a rengeteg építkezés + a kormány ténykedése stb stb ...
    ( FASZOMAT ebbe a szar kormány-BA :(( ) és mivel az előző lakásomból + egy örökőlt lakásból lett '' összetolva'' és egy vagyonba van ezért nem szándékszom elkotyavetyélni szóval kivárás van .....remélem nem sokáig mert amit máshol (nyugat és még nyugatabbra) láttam az meggyőzött arról ,hogy a megszöksz lessz nálam a nyerő megoldás és most hogy van némi sansz ezért ezt meg kéne szörfölni.

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    [kép]

    :R

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    [kép]

    konkurencia :R

    [Szerkesztve]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    [kép]


    Kéretik a Piros Pöttybe Célozni egy életlen baltával !
    ITT az egyik OK :
    [kép]

    Mit kerülnek az emberek a városban Jean ? A KÁTYÚIT uram ! ;]

    Nem vagyok egyik párt elkötelezett híve főleg ,hogy el akarom húzni a csikot a büdős faszba innen de ez a kép talált :(( :
    [kép]





    ''Mert csak én, én vagyok az akinek játszom
    Annak látszom ami vagyok :F ,
    Egy Hatalom :((( ., és tudod mit tartok az utakról :U
    Hogy enyém az utca enyém a ház :(( , nem a ligeti fű
    De a bula, meg a pénz, meg az élet
    Ha húzod magadat, fúrod az agyadat,
    A stroke hazavág téged :( ne tedd haver mert felkerülsz hamar
    Az égbe :) , Ha mondhatok valamit G.,
    Ne csinálj semmit csak lépj le
    mert azon jár az eszem haver, hogy a gagyikat
    Hogyan vágjam át ;]
    Horn megmondta hogy ez a rossz vér
    Mindent elvesz és sohasem kér
    Akkor is forr amikor nincs miért
    Elvisz az utca, a tér minden pénzt :F
    Annyalföld ahonnan nem jövök haver :DDD
    Ez a szöveg ami téged biztos lever
    Demszky Gabi mondta el ezt neked
    1X jön egy másik faja gyerek AAH
    Csak azt neeeee egy másik gyerek aki szintén kátyút termel ?

    Rossz vér- megfojt az utca tér
    Meghalnod sincs öcsi miért :C
    Rossz vér- vered a fejed a falba
    Hogy kerültél bele a szarba

    Rossz vér- megfojt az utca tér
    Meghalnod sincs öcsi miért
    Rossz vér- vered a fejed a falba
    Hogy kerültél bele a szarba

    BP meg a 13, De én máshol lakom ;]
    A Luvnyák ugyanúgy a pénzemért szeretik a botomat
    AZ ujság engem is durván marogat
    Minden az enyém, tudják ki vagyok :((
    A haverok, a bula meg a pénz amit akarok ;]
    Egy buli az élet, a játék, a gyökerek mondják rám
    Hogy én vagyok az árnyék, pedig a fény vagyok
    Olyan fény ami negróként ragyog :D
    Tudod én mindig önző maradok ;]
    Mindent elveszek és semmit sem hagyok ;]
    Főváros ez a gettó , benne a sok zorkó csávó
    Nem érdekel mert én vagyok egy ganxster és
    botomon a lóvéért összes luvnya
    Semmi sem elég, semmi sem durva ,
    Jónép. miér engem marogatsz :F
    Én kilépek gettóból, kiveszem a részem a jóból
    Itt van egy kis aszfalt amit majd kátyuzhatsz ;]
    Mert ez érdekel csak a kocsim meg a házam
    Mindemet feltettem erre
    Imádom az összes pénzéhes bukszát
    Azt szeretem ha a kátyúmon buksz át
    Mert a szövegem a régi ... a régi :O ''


    elfáradtam de asszem részben stimmel :DD

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    További Demszky bakik :

    Még 5 nap :F LóFa..T ami nem látszik a képen az a 36 az 5 ős előtt :C
    [kép]

    Ezt is tessék betömni ha lehet .... rendben rakjon oda jelölő bolyát mert az erre rekvirált pénz idénre elfogyott :U ( Drága volt a Bose hifi a taligába )

    [kép]

    Ugye aranyoskám ,hogy jó lett a 2 es metró ? pedig ezen is sporóltunk a haverokkal :C
    [kép]


    Ugye megmondtam ,hogy menni fog állomásonként -10 millából ! :B
    Gabika: Matyi , Matyi te betyááár ...a legközelebbit is te kapod ! :D de a házammal is kezdhetnél valamit :B

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Dejó már csak néhányat kell aludni és JöN a :R

    [kép]

    Már csak azért is nézem mert a kedvenc csapatomból is játszik a Tasman Devil becenévre halgató emberke ....beszarás ez a pali :R :R :R
    [kép]

    aki TEHETI szavazzon IgenT :DDD és nézze a meccset .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Hehe mit találtam neten ?????? Gengszterizmus mint téma egy fórumon karaj ...emlegettek ott 1 embert.

    A magyar Ganxsta:
    [kép]

    Idézek :
    GDZ ( Gazdasági / Drogmegelöző / Zártosztály ?)
    meg a 13 (Ker mert az árpád híd nál lakott), újra itt van a nyomorult páston
    A luvnyák ugyanúgy megeszik a botomat,
    Az UP (újpest?) engem is durván marogat
    Minden az enyém, tudják ki vagyok
    A haverok, a bula meg a pénz amit akarok
    Egy buli az élet, a játék, a gyökerek mondják rám
    Hogy én vagyok az árnyék, pedig a fény vagyok (negrócukker :) )
    Olyan fény ami ''fényesen'' ragyog
    Tudod én egy seggfej maradok ( EZ TALÁLT :D )
    STB , Stb

    És mondjuk úgy ,hogy aki copyright jogot szedhetne tőle :
    Albuquerque, New Mexico 1993

    [kép]


    Az első az röhelyes ( 110 kg TvNéző izom :DDD ) , a második hát .....SZAR ügy ha sötét sikátorban összetalálkozol vele ! :R

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Wellcome To Real Violence World :((

    [kép]

    A kissrác családon belüli erőszak áldozata lett ( A kurva annyát az ilyen baromnak aki igy elbánt ezzel a gyerekkel ! :( )

    [kép]

    Ez a két G. 7 embert lött le ezzel a Sós féle Rendőrgyilkosság ''rekordját'' döntötték meg .hmm ezzel a másik fasszal

    [kép]

    raknám öket le az alábbi helyre
    [kép]

    ( ami önmagában 1 [kép] mert minde lakott hely kb 900 km re van és addig csak viz amig a szem el lát ! )

    fejenként 1 heti élelemmel és vizzel és egy kanálgéppel ezen kivül SE gyógyszer se semmi csak a két kacsójuk legyen más one aztán kiderül ,hogy kia fasza gyerek főleg amikor a hullájuk a fölöttük búgó döglegyekkel szemezne utoljára ;]


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Gangsterizmus 19 :

    Nah ha valaki ide pisál annak annyi + 1 csattos bambi :D
    [kép]

    Indoklás Ez a híres VatosLocos területén van nyugat los angelesben és mivel a chicanok=latinamerikaiak érzékenyek a vallási témára tuti fejlővés ott lepisálni szűszmária képét !

    [kép]
    [kép]


    VatoLoco halálig Tart :R nah arra se megyek gyalog éjjel 2 kor :D

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Nemigaz már megint másnap van és megint reggel :F új nap új téma

    Napi hülye totyik Parlamenti választások Valami Gálvőlgyi Klóón inditotta el Állítólag az EU ban lakik ...persze nah mind1 Ezt az Ő '' tiszteletére ''

    [kép]

    Bammeg ilyen egy normáis ember ? Pfffffffff :C

    Inkább SzavaZOK +1X a SupeRBowL ra ! :R

    ILYEN EGY NORMÁLIS EMBER !
    [kép]

    megyek én is felteszem a 20 Kgs tárcsákat .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    11.46 Van kint -4C dejóó mikor lessz vége ennek a kurva télnek ? :(( mondjuk teganp Du volt itt vagy -10C kb ahoz képest ez már félig tavaszodik .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Asszem kicsit off lessz megnézem neten az eladó gipszkartonházasdinál / Oriásszekrényesnél mi a helyzet .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    FASZA megjöttek az az árak a házakra 100 Nm 156000 $ nem is olyan rossz + berendezés ....IKEA ott is van :DD majd meglátjuk .


    más a SuperBowl ról lemaradtam ......FUUUUUUUUUUCK fel kellett kelnem reggel ..PFffffff
    majd legközelebb .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    16.20 : Tél van, Hó is van vele a faszom televan ....voltam cölis vizsgálaton ..kiváncsi vagyok az eredményre ...........glutén nélkül is lehet élni pl a kenyerekért nem is vagyok oda igaz glutén a sörben + a whiskey ben is van :U de ezek nélkül is lehet élni pl a MIR en csak tubusos kaja volt és Valery Polyakov 439 napig élt ezen a kaján !
    [kép]

    Azért szar lehetett a Steak feliratú tubust szopogatni :DDD
    [kép]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Fasza 2 napja megfázott a torkom és most 1 szál hangom simcs ráadásul még úgy begyulladtak a manduláim ,hogy összeszarom magam ...Pfffffff aludtam vagy 4 órát remélem a megvett privát hadseregem segít rajtam

    Susp Terpini + Amoxicillin-B 1000+Summamed 250 + Vitamin C 500 Ml inj velük elkezdem a manduláim és nyírokhálózatomat terrorbombázni :C

    Resszkessetek Anerobok :DD

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz (ÉN)közPONT #33 üzenetére

    Kivan a f..om még mindig nem használnak az antibiotikumok pedig már 1 órája bevettem őket ;]


    valszeg egy ilyen mocsokhad szivat engem ...pfffffff
    [kép]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz (ÉN)közPONT #34 üzenetére

    Nem igazán érzem a hatást .....+.... remélem este a Tádé test és fül gyertya hasznáni fog mert már televan a tököm ....alig kapok levegőt vajon meddig tartanék ki egy H5N1 Birdflu ellen ? :F 1 nap ,max 2 ...................................

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Mástéma ....választások 2006 :

    Közeledik a választás és vele elkezdődött a majmok szervezett szardobálása is nem mindha ez nyugaton nem lenne meg DE nem ilyen gusztustalan egymást lejárató stílusban Néhány példa minden oldalról + egy két humoros kép néhány a neten fellelhető tehetségtelen Mr Ripleytől :

    Jobbról - Ballra :
    MIÉP ( Csurka Pisti Idézet Index.hu ról :A hangulat fokozása érdekében bemutatta a MIÉP és a Jobbik Harmadik út elnevezésű összefogásának egyik választási plakátját. Mindenkit megnyugtatott azonban, hogy semmi baja a kipával, csak az Európai Unióval vannak problémáik. )

    [kép]
    Kupakfejek tanácsa :F

    [kép]
    Harmadik út programbeszéd oké oké de az hova vezet ? :F

    Amúgy Herr kameraden maga őregszik nem kéne a nyugdíjba vonulni ?
    [kép]

    FIDESZ
    Egy statiszta játszotta el a Fidesz ''Valódi elszámolás'' kampányának munkanélkülijét, értesült az Index egy neve elhallgatását kérő fideszes forrástól. A párt újabb reklámhadjáratában szereplő nyugdíjas valódi lesz. ( az a statiszta én is lehetnék + a fél város + a másik fele amikor a multicégek kimennek kinába makói hagymát termeszteni :((( )
    [kép]

    A jövő elkezdődött ....na de milyen jövő ? johnny Mnemonic stilusban mert abból nem biztos hogy kérnék :U

    [kép]

    Ennyire szar a helyzet?
    [kép]

    4 Év múlva is rosszabbul fogunk élni :U
    [kép]

    MDF
    Eltörölné a hulladót :DD de ha megválasztanám őket akkor a levegőért tuti adót kellene fizetnem Dávid Ibolyanéninek ;]

    [kép]

    + ''Nem vesszük be! Felnőttek vagyunk'' ( kicsi de megnő !Ibolya néni nem venné be ???? :C )
    [kép]

    SZDSZ
    Barátokat gyűjt az SZDSZ Kovács Pistinek, a párt kampányfigurájának. A liberálisok a kovacspisti.com oldalon kezdtek el toborozni. A párt korábban Kovács Pistivel figurázta ki a volt és a jelenlegi miniszterelnök évértékelő beszédét, óvodás teljesítménynek értékelve azokat. Az Erdélyi Superman Zsolt agyából kipattant óvodás kisgyereknek komoly karriert szánnak a választásokig.

    Legyen a faszom Kovács Pistike barátja ennyire még nem vagyok IQ fighter or blaster :((
    [kép]

    MSZP
    Szöveg Index.hu :
    Így nyert értelmet az MSZP fővárosi kampányának plakátja. Egy sebességkorlátozó táblában a 240-es szám szerepel, vagyis ennyivel nem lehet gyorsabban haladni. Alatta a felirat: Gyorsítunk Budapesten. Persze az is lehet, hogy a fővárosi szocik Árpa Attila energiaital-kampányába segítenek be, a kiugrott RTL-es ugyanis megszüntetné a sebességkorlátozást, igaz, csak az autópályákon, nem pedig Budapesten.

    Egy földhözragadt vélemény szerint ennyi kátyút ígér az MSZP a következő ciklusra. De van más is. Molnár Gyula MSZP-s budapesti elnök a Hírszerzőnek adott interjújában azt nyilatkozta: ''Ennyi a budapesti vezetők IQ-ja''.

    Nos, az MSZP Budapesti Területi Szövetsége vezetőségének tizennégy tagja van. Ezzel osztva a 240-es szoci IQ, az 17,14. Nem sok, de a hazai politikai életben ennyivel is talpon lehet maradni.

    240 ....Vazzegh Mr President az a nulla nem kéne az IQ tested mögé ! (mennyire igaz) :C
    [kép]

    WRONG man in truble :D
    [kép]

    Tüntetésen ( FAKE PIC de humoros )
    [kép]


    ÉS a jövő

    IGEN !

    [kép]

    Jó jó De mikor ?
    [kép]

    I FEEL OF DARK SIDE !
    [kép]

    És egy kis off a végére
    [kép]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Rock&Roll ....faxom reggel olyan adag sűrü trutymó hagyta el a torkom ,hogy utána a köhögéstől még a fülem is megfájdult .....fasza valahogy a napi 3 millió egység amoxicilin amit tabletta formájában beviszek+5 ezer summamed + 2000 Ml megadózisú C vitamin nem elég erős ehez Khm ...valszeg azért mert kezdenek mutálódni bennem ezek a szarok... dejóó klónháború csak ne én lennék aki teret ad ehez ...PFFFFF

    Ok ha a penicilin származékokra rezisztensé váltak akkor kinolon származékot keresek a célra GRRR 1 g (1.000.000 NE) vancomycinum sósavas só formájában ampullánként ez jó lessz majd ha nem múlik akkor lefolyatunk pár ampullát egy kis ringer lactát oldatban :D

    igaz vannak már Vancomycin rezisztens törzsek is ami azért aggasztó mert humán klinikumban a vancomycinél erőssebb antibiotikun nincsen csak max kombinálni lehet valamivel .
    [kép]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Ebéd :

    Felvágott+1 db paradicsom+1 Tv paprika+kb 8 Dkg LiptóiBrinzda+1 zsemle és a tányér amin ezt megettem .

    Üdcsinek Ásványvíz benne 500 ezer adag Azithromyicin+200 Ml Vitamin C+2 korty Susp Terpini in vitro alkalmazva . :C
    [kép]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Kicsit a motorokról :
    Arata titán rendszer egy Blade 1000 RR en
    [kép]

    Ez az Arata titán dob veszett jól szól akit érdekel az 600 ason meg tudja halgatni
    [link]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Más:

    1 nap a PH jegyében :R ha már itt kell dekkolnom mert ugye beteg vagyok akkor legalább elfoglalom magam valamivel :U Ph fórum hegyek olvasok mint állat ,+ feltúrom a netet pc és egyébb érdekes dolgok után ....annyira nem is olyan rossz ez a nap ......................csak a torkom nem fájna ennyire :((

    2002 ben építettem egy gépet alap 883 as sportster 1200 cc re fúrva / hengerfejkompresszíó növelés +HSR 42 porlasztó + andrews tengelyek+gyújtás+17 es felnik ,Gixxer,saját kiflik,saját kipufogó,stb , UpsideDown teló( 80 Le keréken és 104 Nm 4200 Rpm en ) jó kis dög volt
    [kép]

    A radikális építésnek köszönhetően 2 be felvette az elejét mint a parancsolat és a gyári 252 kg helyett csak 230 volt ;]

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    1 nap a PH jegyében második felvonás :


    Megetettem a macskámat ....hát ez a macsussz na ennek nincs párja :R a legújabb szokása felmászik a füriben a csaphoz és ha engedek neki egy kis vizet akkor onnan is iszik :C ...de az se rossz ha elmegyek fürcsizni és arra leszek figyelmes ,hogy két fül kandikál ki a kád preménél és ha nem figyelek oda akkor felpattan és olyan is volt ,hogy belepottyant a kádba :DD amúgy valamelyest szereti a vizet macska létére ....tuti a nevelés hatása volt :U .
    [kép]

    Itt még kicsi volt ...azóta nőt fél kilónyit :DDD

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Pffffff a másnap sem jobb mint a tegnap .....éjjel alig aludtam 3 órát utána felkelés /fulladás/köhögés/köpködés .....gyógyszerszedés , köhögés/fulladás/köpködés ...lefekvés 11.20 kor felkelés ...köhögés ,stb stb stb.

    Ma változtatok a stratégián ..bevetem a Bioparox nevű aeroszolt
    Infó itt :
    Hatóanyagaa fusafungine a Fusarium lateritium által termelt antibiotikum.Nem szisztémás hatásúnem felszívódógyulladásgátló hatással rendelkező antibiotikum.In vitro antibakteriális hatása vanami potenciális in vivo aktivitást mutat az alábbi mikroorganiz­musokkal szemben: streptococcusok A-csoportja pneumococcusok staphylococcusok neisseriák bizonyos törzseibizonyos anaerob baktériumokCandida albicans és Mycoplasma pneumoniae.Bakteriosztatikus hatású.A légutak gyulladásainak és fertőzéseinek kezelésére alkalmasorron vagy szájon át történő inhaláció útjáncsak külsőlegbefúvással való alkalmazásra szánt gyógyszerkészítményami a felsőlégutak fertőzéseinek és gyulladásos folyamatainak kezelésére szolgál.

    Ez amolyan helyi probléma megoldás mint ha napalmot használnék egy dzsungelen ami alatta van az elpusztul ...Remélem kiegéstítő kezelésnek jó lessz :C

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    17.20 ...semmi hatás nah majd este adok a staphiloknak + 2 millió egységet a nyakukba :U


    mikor lessz már vége ?


    olyan ez amikor robinson crusoe dohánylevelekt rágicsált és hetekig szarul volt FUX :(((

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    reggel 8 orrom fáj ,torkom fá, ....hatás eddig csekély.........................kezd elegem lenni .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz (ÉN)közPONT #44 üzenetére

    Sokaid nap a PH jegyében ...reggeli aprított tonhal ecuadorból + paprikás halolaj egy másik konzervből és rá néhány csepp citromlé elötte egy narancs utána valszeg egy grapefruit. Az ebéd még nem körvonalazódott tisztán de valszeg laska/chapignon gomba lessz valamivel .

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz (ÉN)közPONT #45 üzenetére

    Ebéd project :

    Laska / chapignon gomba + some rice in salt water ..... de előtte 2 eskének egy kis antibiotikum FUX :((

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Lassan nekiállok a főzésprojektnek mert már kezdek éhes lenni + még a macsekot is megetetem ......


    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz (ÉN)közPONT #47 üzenetére

    MOD:
    a főzésprojekt törölve mert vacsoraprojekt lessz belőle addigra jön egy szállítmány friss gomba .....remélem.

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Egészen jól tellik ez a nap ismét a PH :R jegyében ...most épp a politika totyikban megy a fight ....Csak Hörmi ne hozta volna elő gálvőlgyi janit ....Pfffffffff

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Más:

    A motoros totyikban előkerült a ducati mint téma ...próbálom az embereket meggyőzni ,hogy nem minden úgy van ahogy a szóbeszéd mondja pl nem esik szét , ahogy a harleyk ból se dől az olaj ........általában :D

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Aktív témák