Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GU-81M

    tag

    válasz betyarr #27448 üzenetére

    Csak pár kört kellett volna menni az adatszállítós küldetésekből (persze stackelni kell őket, de remélem ez már evidens :) ). Adományozni szvsz fölösleges ott. Azon nem kell meglepődni, hogy sokat kell váltogatni az open-solo között, ez egy ilyen módszer... Sok millás küldiknek rosszabb a credit/T aránya, én 72 tonna fölöttieket nem vettem fel (100k credit/T volt nálam a lélektani határ az egész raktérre vetítve). Anno ennyiből egy T9-et vettem, valami ilyesmit, a hardpoints és a utility mounts pedig ízlés kérdése, de mindenképpen érdemes kerülni a harcot. Sothis/Ceossal kapcsolatban arra viszont készülj fel, hogy nagyon sokat kell ugrani vele, viszont egy kör nálam majdnem 70 millió körül hozott, de csak két kört bírtam vele (és mindenképpen olyan helyen vedd meg, ahol olcsóbb).

    Egy kör Sothis még beleférhet, holnap viszont jön az 1.7/2.2, onnantól más lehetőség után kell nézni (amikre érdemes rákeresni, ha kereskedni szeretnél a továbbiakban is: slave trade, trade loop).

    Ha nagy vadra pályázol, akkor 190 millióból már kijön egy nagyon alap trade Anaconda, kb 2 visszavételre elegendő credittel. Ellenkező esetben pedig egy csomó más hajó közül választhatsz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák