Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz e00dgy #14378 üzenetére

    "Ez áll a hírlevélben.... Amit a Frontier a fejébe vesz az úgy is lesz....
    Most hagytam abba a játékot...."

    -
    -
    Jól értem, hogy a Fed Corvette váltotta ki a felháborodásod?
    Mert akkor sztem picit korán temeted a játékot. Tessék megvárni, hogy tisztességgel kimúljon, és csak aztán hordani rá a termőföldet. Először is még egyszer indítványozom, hogy várjuk meg, amíg kijön a hajó, mert bármi, hangsúlyoznám bármi lehet belőle a használhatatlan borzadálytól egészen a legyőzhetetlen csatahajóig(sztem valahol a kettő között lesz a borzadály kategóriába eső harmadban)
    De tételezzük fel, hogy ez egy nagyon durva gép lesz, nagyon nagyon drágán. Ez esetben valóban frusztráló lehet a gondolat, hogy egy gazdag kereskedőcsalád harcra többé-kevésbé alkalmatlan csemetéje a szalonból frissen kihozott Corvette-jével kellemetlen perceket tud szerezni a mégoly tapasztalt FDL pilótáknak is, mint amilyen te vagy. De erre két dolgot tudok mondani:
    -
    1.: Ha nincs dolgod a Corvette-el, akkor ne állj vele szóba - sztem még boost-ot sem kell nyomnod ahhoz, hogy másodpercek alatt mérföldek tömkelegét ékeld magatok közé
    -
    2.: Ez a keményebb verzió - nemrég egy e00dgy nevű kommentelő posztolt egy bájos kis videót arról, hogyan zavar vissza egy bizonyos Dui nevű pilóta másodmagával egy capital ship-et a birodalmi óljába, hogy annak közben még szűkölni sem maradt ideje. Hát ez is egy megoldás.
    -
    Persze végül is lehet tetris-ezni is... :DD

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák