Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #26190 üzenetére

    "remélem az instant verzió győz"
    -
    Ez remek ötlet. És az is idegesítő, hogy fogy a lőszer. Szerintem be kéne vezetni az örök teli tárakat, mert van a hajón egy 3D nyomtató, ami folyamatosan pótolja. És ha meghalok, legyen 3 életem, minek egy terminálon ébrednem(mert van a RES.ben egy közösségi 3D nyomtató, ami 3x újra kinyomtat). És minden tizedik kilőtt hajó után szintet lépek, ahol már gyorsabban mozog az ellenség. És legyenek kis kék foltok a pályán, amik extra tűzerőt adnak 50 mp-ig, a zöld foltok +10% egészséget, a piros folt meg meg megpördítene. A Wizard Of Wor-ban, meg a Galaga-ban már egy csomó mindent olyan jól megoldottak. Ja, meg olyan jó kis C64 zene is kéne a háttérben(mert van egy 3D nyomtató, amelyik nyomtat egy wurlitzert). :D
    Most ez komoly?
    -
    "és ettől a sok dühödt ellenzőnek úgy kidagadnak majd a halántékán az erek, hogy a fejükre szorul a vaskalap."
    -
    Na látod ezért hordok pilótasisak helyett úszósapkát sárga csíkokkal, és piros pöttyökkel, mert egyrészt egy Fed bugrisnak az jobban áll, másrészt mert nyúlik. Brabenék meg csinálnak, amit akarnak, és juszt is szimulátorként fogok játszani. Aki pedig kínlódás nélkül, 5 perc alatt akar elérni mindent, az csak saját magával szúr ki, mert az kb 5 perc alatt fogja meg is unni az egészet. A siker örömét pont az adja meg, hogy megkínlódtam érte, még ha néha anyázok is miatta(mellesleg ha valaki csak a bubin belül mozog(mint pl én), annak egy upgradelt FSD-jű Corvettel nem egy eget rengető dolog odaérni valahová)
    De mindenki csinálja, ahogy akarja.
    -
    -
    aerosmith - "köszi megnézem bár félek hogy rengeteget kell majd az ötösökhöz farmolnom."
    -
    Hát, ez bizony nem öt perces móka(már ha addig be nem vezetik az instant verziót ebből is) :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák