Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz gyapo11 #60534 üzenetére

    Kösz szépen még 1x az infót. :R

    Nem lötyög, mozog a feje?

    Ez akkor kb olyan 5000 - 7000 cd körüli fényerőt tud. Otthon, ház körül elégséges lehet az ilyen lámpa is. Sőt, esti botorkálásra, haza melóból, is elegendő lehet. 500 lm -nál olyan 4 W -ot használhat, vagyis 1 A körül vehet fel. Gondolom, a fokozatok 100%, 50%, 25%. Ha jól láttam csúszkás az optikája, így elég gyorsan vált a szórt fény és a fókuszált között.

    Már volt a kezemben hasonló lámpa. Nekem Led Lenser, Fenix fókuszálható lámpáim vannak. Ezek ugyan drágábbak, villogó funkciók nélkül. A Fenix FD sorozata IP8 -as besorolású. Fókusz állásban nem látszik a led alakja. A LL elég szélesen világít még fókuszra állítva is. A tir lencséseknek minimális a fényvesztesége, szórt és fókusz fény között. Az osztott tükör meg nagyon hasonlít a hagyományos tükrös lámpákra. Csupán a tükör mélysége változik. (Jelenleg csak a FD30 -as kapható, ami osztott tükrös.) A LL T2, LL TT lámpáim, 240 lm - 280 lm fényáramból hozzák ki a 10 - 15 kcd fényerőt. Csekély szórt fénnyel. És persze a 20+ óra üzemidő sem gond, 3AAA -s lámpáktól.

    Mint írtam megértelek. Olcsó lámpa, számodra használható is. Gondolom a többi lámpád is. Én kicsit máshoz szoktam, mások az igényeim. Ha 1x meggondolnád magad, és megnéznél más lámpákat is, akár össze is tudnánk futni. ;)

Új hozzászólás Aktív témák