Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz Joshi #34236 üzenetére

    Bocsánat, akkor félreértettem az írtakat. Azt gondoltam, hogy a Haikelite elemlámpára írod, hogy hozza a minőséget.


    Cyberneko

    Az EDC-t én kevertem ide, lehet nem hordozná magával, és az is lehet, hogy szeretne egy forward clicky kapcsolós "taktikai" elemlámpát kipróbálni. Mondjuk otthoni felhasználásra ez utóbbi a lehető legkényelmetlenebb.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

  • BBéci

    titán

    válasz Joshi #34236 üzenetére

    Miért ne lehetne egy elemlámpával 10 évre, vagy még többre tervezni? Itt fekszik az asztalomon a Fenix P3D, ami most 9 éves és szerintem még ugyanennyit simán működni fog. Igaz, nem 10 dollárba került, hanem 70-be és 33 dollárért szállították, mert sürgős volt. Csütörtökön megrendeltem, következő kedden a kezembe vehettem.
    Több ok miatt szeretnék még egy lámpát vásárolni. Vonzanak az újdonságok, tetszik a taktikai forma és néha, mondjuk havonta egyszer, fél-egy percre kellene erősebb fény, mint a mostani 210 lumen. Az új lámpa állandóan nálam lenne, a Fenix P3D itthon maradna, feleségem legnagyobb örömére, mert szeret vele világítani.
    Számomra is fontos az ár/érték arány, de attól még nem fogok jelentősen leadni a minőségi igényeimből.

    (#34237) Cyberneko
    Miért olyan nagyon fontos egy elemlámpát gyertyaként felállítani? Felétek nem lehet kapni gyertyát? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák