Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz schawo #7988 üzenetére

    Méltányosságot mindenki tud ajánlani.
    Nekem a Kona fejegységben mikor felvált a kijelző, és közölték, arra nem 5 év a gari csak kettő, akkor a hivatalos (muhaha) 2.5mFt-os árból méltányosságból 800e lett volna
    Kiröhögtem őket, aztán mikor rájöttem nem vicc volt, akkor elküldtem a f..ba és megcsináltattam szervizben, 115e volt a kijelző, cserével 155e+áfa a számla.
    autóhifi szakszervizben, gyári kijelzővel.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz schawo #7988 üzenetére

    Az audi a méltányosság elbírálásakor figyelembe veszi hogy az ügyfél hova hordta az autót és milyen alkatrészek lettek beletéve. Ha náluk volt ez akkor teljesen ok. Szerintem vállalható egy egészséges bizalomnál ez. Az meg hogy a tesla elválla valamit ingyen, méltányosságból. Szerintem a tesla érdeke a vevők "megvétele" - és kérlek ezt értsd jól. Ha valahol az ügyfél mosolyog akkor visszajár. De az infrastruktúrát fenn kell tartani és vállalkozásban érintettként én sem fogok ingyen csinálni semmit ami a megélhetésemet teszi kérdésessé. Persze vásárlóként örülök ha minden ingyen van de ez nem prioritás ha arról van szó hogy holnap felveszem a telefont egy gondommal és nem akarnak megismerni v netán húzzák a szájukat mert rólam van szó.

    Az meg hogy honnan milyen alkatrész van... én lennék a legboldogabb ha lehetne akkumulátort vagy modult beszerezni olcsóbban mint ahogy a márka szerviz értékesíti. Ha bárki tud ilyen forrást kérem ossza meg velem :R

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák