Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Füleske

    addikt

    válasz Vesa #2626 üzenetére

    Nekem e-Niro - m van, de a facelift külsőleg egyáltalán nem tetszik, belsőleg megoszlik a véleményem. Van pár újítás ami jó (pl. gyári első csomagtartó, V2G), de van, ami nekem visszalépés. (pl. fejtámasz, érintőgombok) Összességében ez egy fejlesztésnek (all-new - nek reklámozzák, miközben a platform és a fő részek változatlanok, az újítások meg az EV6 - ból jönnek...) eladott áremelés, de a piacon még így is jó vétel lehet, mivel a többiek is masszívan árat emelnek.
    Ariya: gondolom a 18M az az alapár lesz. A rendelés jelenleg minden értelmes típusból horror idő.
    #2625: Mire szeretnéd használni? A használt piaci árak azért annyik, amennyik, mert új autó nincs, vagy csak nagyon sokára rendelhető. Állami támogatás idén szerintem nem lesz, de ki tudja... Kona, Ioniq, I3, e-Niro, e-Golf, Soul, Zoe jó lehet, jó a Leaf is, bár én az akku miatt azt nem vennék. De tényleg kellene tudni, hogy mire használnád, hol töltenéd, otthon milyen töltési lehetőséged van, mik az elvárásaid/mi tetszene.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák