Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    Én a DLC-kkel (sőt semmilyen moddal) nem foglalkoztam első játéknál, sőt, azt sem tudtam hogy léteznek. Mikor jól beleszoktam, kiéltem magam, végignyomtam a mainquestet és nagyobb küldiket, akkor kezdtem őket felfedezgetni és kipróbálgatni. Szerencsére. Egyrészt mert így átélhettem a vanilla varázsát, másrészt így jött meg az inspiráció a modkészítéshez, örülök is hogy így történt. Ja, ha már mod. Ha vágod az angolt, akkor végigcsinálhatod az enyémet, garantálom hogy vért izzadsz mire végigviszed (nem harcokkal), de azt is hogy nagyon szép meglepetést fog okozni, ha fogékony vagy az elf építészetre és stílusra, nameg a történelmi részekre, amire az egész épül. Kb ez az a színvonal amit mernék DLCnek nevezni, ellentétben a gyári vackokkal. Ez alól kivétel az Orrery, a Frostcrag, Mehrunes, és a SI. (KoTN is ajánlott, csak én nem utálom bizonyos okok miatt). Szóval én a vanilla firstplay-t ajánlanám legalább a main quest erejéig.
    Természetesen úgy játszol majd ahogy jónak érzed, csak pár gondolatot elengedtem. Akárhogy is nyomod, bugmentes, örömteli játékot kívánok hozzá.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák