Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sick Boy

    őstag

    válasz Protezis #829 üzenetére

    én a BSA-n vok kiakadva.
    Miért is mennek ki rendőrökkel házakhoz zargatni a honpolgárokat...?
    Jaaa mert illegális windózt használ meg filet-cserél?
    Hát ez fontos dolog.
    A rohadt szemét bűnöző letöltötte a izének az izé albumát?
    Az nem fontos, hogy én éjjel a nadrágomba befosva megyek végig a Boráros téren...
    áhhh nem is idegesíten naganat...

    /OFF
    nem a szerzők szerzői jogaikhoz való jogát (ezt jól megaszontam) vonom kétségbe -a file cserélgetés csúnya dolog - de könyörgöm, ameddig ilyen a közbiztonság, addig tessék már azzal foglalkozni, meg a izé adócsalókat meg a szervezett bűnözőket meg a drogdílereket elfogni és seggbeb***ni...

    én kérek elnézést.

    [kép]

    Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Protezis #829 üzenetére

    ittasan vezetsz, es meg neked all feljebb? na eriggy, morzsolj el egy rozsafuzert (amiert ittal, amiert hazudtal hivatalos kozegnek, amiert ittasan, kivilagitatlanul vezettel es vegul halabol egyet, amiert megusztad) ;]

    F-ECT$: ha a ceg nem akar bevetelkiesest, akkor vegyen tartalek cuccot, vagy egyezzen meg a kereskedovel - imhop a vasarlassal elfogadod azt a kitetelt, hopgy ha 14 napon belul megkapod a javitott/cserelt alkatreszt, akkor megb****d a bevetelkiesesed (mar elnezest)
    egyebkent kovetelni barmit lehet, legfeljebb azt mondjak, hogy: Nem! :DDD

  • LJoE

    senior tag

    válasz Protezis #829 üzenetére

    ez már csak így megy ezeknél

    én is jártam így nyáron, teperek haza szépen a frankó közvilágítással rendelkező kerékpárúton, fülemben a füles, ordít a zene
    (biciklimen no világítás, csak prizma elöl-hátul, de tényleg szépen ki van világítva az út arrafelé és külön kerékpárút az autóút mellett)

    na okos rendőrbrigád nekiáll ám integetni vadul felém
    még hátra is néztem, hogy már megint valami suzukis sutyerákot vadásztak le a 70es táblánál 120-al vagy mi a csöcs? ja nem, nekem integet
    lesatuzom a biciklit előttük, mert mentem vagy 30cal, mondom kiszedem a fülest, mert így nem fogom hallani, intek neki, hogy pill
    erre vidámon ordítozik tovább, hogy jó estét, jó estét nem hallunk vagy mivan?

    na innentől már kb ugyanaz a szitu, hogy honnan meg hová, meg minek
    oszt a jármű mié nincsen kivilágítva, mondom nem volt még időm felszerelni :)
    (csak én nem ittam, meg nem volt nálam sör)

    nevetséges... (de látod nem egyedi eset)

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Aktív témák