Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz triklin #1275 üzenetére

    1.Az Acer gépeken van jelen elsősorban a Whitelist, de konkrétan nem tudom, hogy neked a gépedben is jelen van e. Abból hogy többes számban írsz, ráadásul azt következtettem le, hogy több mPCIe portod van? Mind egy is, ezt csak kipróbálás útján tudod majd meg.

    2. Igen fogod tudni, de csak egy újraindítás után, úgy, hogy nincs csatlakoztatva az eGPU.

    3. Igen használhatod, amennyiben Nvidia külső VGA-t használsz majd.

    4. Bármihez használhatsz majdnem bármilyet, csak nem ésszerű, sokszor fölösleges.
    Szerintem a procidhoz nem érdemes GTX 760 szinje fölé menni. Az viszont bőségesen elég. Az említett ATI kártyád nem ismerem, és a szintjét sem tudom belőni ( most nem nézem meg ) , de az biztos, hogy NEM fogsz tudni mellette belső kijelzőt használni.

    5. Igen működhet. Elviekben mind a két gyártó ( EXP GDC, és Hwtoolsos termékek) termékeivel egyaránt üzemeltethető rendszer, de Tenken olvasott tesztjei szerint az EXP GDC több esetben instabil. Nem bírja stabilan a Gen 2-t. Elvileg.
    Olcsóbb az EXP GDC nél nincs. A hwtools a gyengébb, de elvileg stabilabb termékeket ad. Nekem van egy mPCIe végű PE4L alaplapom eladó, ha érdekel.

    6. Igen működhet a gépeddel a dolog, ha a whitelist nem b....k ki veled. :)

Új hozzászólás Aktív témák